אופניים חשמליות גלגלים גדולים

למה מתכוונים כשאומרים גלגלים גדולים.

מזה אופניים חשמליות גלגלים גדולים?

אלה אופניים חשמליות בעלות גלגלים עבים שמותאמים לנסיעה בחולות, שלגים, כבישי עפר, פניות חדות ועוד.
ההבדל הניכר בין גלגל בעובי רגיל של 2.25 אינץ' וגלגל בעובי 3 עד 4 אינץ', זה פני השטח הרחב של הגלגל.
פני שטח יותר גדול מעניק רכיבה יותר יציבה ובטוחה, ומאפשרת חווית רכיבה יותר מענגת וכיפית לרוכב.

איפה אפשר למצוא את סוג האופניים הזה?

ניתן למצוא את סוגי האופניים החשמליות האלה דרך אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות, כמו כן דרך מודעות באפליקציות מדיה שונות.
בנוסף, ניתן למצוא אופניים חשמליות כאלה, בחנויות אשר מוכרות אופניים וציוד לאופניים, רק הקפידו לברר עם המוכר קודם שאכן יש לו אותם.
כמו כן, ניתן למצוא אופניים חשמליות גלגלים גדולים באתרי יד שנייה, אשר מציעים מבחר סוגים של אופניים חשמליות במחירים הרב היותר זולים.

אחריות וביטוח לאופניים חשמליות גלגלים גדולים

כאשר אתם קונים אופניים חשמליות דרך יד שנייה, תיקחו תמיד בחשבון שלא תקבלו אותם עם האחריות והביטוח, אשר מוצעים דרך היצרן / ספק.
בשל השיפורים והשדרוגים הנעשים לכל אופניים חשמליות, כל יצרן יוסיף דברים ייחודיים ויוסיף אחריות וביטוח עבור אותם שיפורים.
בנוסף לביטוח שתקבלו מהיצרן / ספק, תמיד תוכלו לעשות ביטוח נוסף ויותר מפורט לאופניים חשמליות גלגלים גדולים.
ביטוח אשר יכסה עליות תיקון או שדרוגים נוספים, וביטוח למקרה של תאונה שיכסה ניזקי גוף ונזק לרכוש.

תחליף מעולה לתחבורה ציבורית

בכל יום יותר אנשים מגיעים למסקנה חד משמעית שאופניים חשמליות, הן תחליף מושלם לתחבורה ציבורית זמינה.
אופניים חשמליות אינן תלויות בפקקים, בניגוד לאוטובוס או מונית, שעלולים להיתקע בפקק ארוך ולעכב אתכם.
זמני ההגעה לכל יד הופכים לקצרים יותר, אך באותה מידה גם מהים יותר בשל נסיעה על אופניים חשמליות גלגלים גדולים.
@@[cc-begin]{"widget":"productsticker","settings":%257B%2522Interval%2522%253A%25225%2522%252C%2522ProductsType%2522%253A%2522popular%2522%252C%2522productIds%2522%253A%2522%2522%252C%2522MaxItems%2522%253A%25228%2522%252C%2522ItemsInRow%2522%253A%25224%2522%252C%2522HideNavBtns%2522%253A%2522false%2522%257D}@@[cc-end]

מה החסרונות בגלגלים גדולים / עבים?

עובי הגלגל כן משפיע על משקל אופניים חשמליות משמעותית ויכול להוות בעיה בנשיאת האופניים.
כמו כן, בשל פני שטח רחבים של אופניים חשמליות גלגלים גדולים, הם יותר חשופים לפנצ'רים.
לכן הסבירות שיהיה לכם פנצ'ר בזמן רכיבה, הרבה יותר גבוה, וכך גם תדירות הביקורים שלכם במוסך כדי להחליף גלגל או לתקן את הפנצ'ר.

יתרונות בולטים

בגלל פני שטח רחבים שיש לאופניים חשמליות גלגלים גדולים, זה מאפשר לרוכב לנסוע בצורה בטוחה ויציבה בכל זמן נתון.
פני השטח הרחבים של הגלגל גם עוזרים במניעת זעזועים בכביש כגון מהמורות, פסי האטה, בורות לא צפויים, מעברים בין כביש למדרכה ועוד.
עוד יתרון מעולה שיש לאופניים עם גלגלים עבים, זה היכולת להגיע למהירות יותר גבוהה בזמן יותר קצר במהלך הרכיבה.

מחירי אופניים חשמליות

מחירי אופניים חשמליות גלגלים גדולים, משתנים לפי כמה פרמטרים, כגון עובי גלגל, המנוע, הסוללה, ועוד תוספים שמותקנים על האופניים.
קשה לדעת כמה צריך להשקיע מראש, לכן רצוי להתייעץ עם המוכר שיכול לכוון אתכם למה שאתם מחפשים בדיוק.
באותה מידה ניתן גם למצוא מידע באינטרנט על סוגי אופניים חשמליות עם גלגלים עבים, שיתנו לכם יותר אינדיקציה על המחיר.

אילו שדרוגים ניתן לעשות לאופניים חשמליות?

יש מבחר ענק של שדרוגים לאופניים חשמליות שקיימים כיום בשוק, בין אם אלה צגים שמראים את תפקוד הסוללה, ועד אביזרים נלווים.
יש כמה סוגי מנועים שלכל אחד יש נפח ומתח עבודה שונים, ולמנועים האלה יש סוללות ליתיום אשר מותאמות להם.
יש אפשרויות להתקין מושבים עם חגורות בטיחות, אשר מיועדים להרכבת ילדים קטנים על האופניים.
 
אופניים חשמליות גלגלים גדולים
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.