אופניים חשמליים מחיר – על מה בכלל מדובר?

העלייה של קיום בלתי מעורער של אופניים חשמליים באופן מטורף, שבין היתר, ייאמר לזכותם הוספת המנוע לכוח הדיווש. לא משנה באם אתם בתחילת הדרך שלכם ברכיבה על אופניים חשמליים, או שאתם כבר וותיקים בענף זה, קיימות המון סיבות שיגרמו לכם לנסות לרכב עליהם, כמו למשל – מעלות סביבתיות או כספיות, או לחלופין כושר גופני והן בריאות איתנה. אנו חושבים שאתם פשוט חייבים ליהנות מקריאה של המאמר הנ"ל, למן ראשיתו ועד לתומו, וכך תמצאו את התשובות הכי מתאימות לשאלה - אופניים חשמליים מחיר – על מה בכלל מדובר?

האם אופניים חשמליים מציעים לכם בריאות נפשית טובה יותר? 

כל צורה של רכיבה על אופניים חשמליים, ולמעשה כל היבט של פעילות גופנית, נושא בחובו כמה מעלות ענקיים לבריאות הנפשית שלכם, שבאה לידי ביטוי להגדלת האושר שלכם, או להפחתה של מתחים ושל חרדות, משמע שפעילות גופנית שכזאת הרבה יותר טובה מאימונים בחדר כושר, לצורך העניין. אף שנת הלילה שלכם תהיה הרבה יותר טובה, בשל כך שהחרדות שלכם יופחתו, במקביל לשאיפת אוויר צח ופעילות גופנית במיטבה.

מה כדאי שתדעו על מחיר אופניים חשמליים? 

רכיבה על אופניים חשמליים לרוב הרבה יותר ירוקה, מהירה או נוחה לעומת נהיגה ברכב או נסיעה בתחבורה ציבורית. לרכיבה על אופניים חשמליים באורכים קצרים עד בינוניים יש יותר אפקטיביות וכן אופניים חשמליים מחיר הרבה פחות יקרים מאשר נהיגה בכלי רכב רגילים.
אין היטלי מסים על אופניים חשמליים על מנת לרכב עליהם, חרף העובדה שממש לא צריך לבטל את הרעיון של רכישת ביטוח עבורם, מה שיתברר כהרבה יותר זול מאשר רכישת ביטוח לכלי רכב מסורתיים.
אף העלות לקילומטר הרבה יותר קטנה באופן יחסי לכלי רכב רגילים  ולנסיעה עירונית, כאשר האופניים החשמליים בדרך כלל יותר מהירים, ידידותיים לסביבה ואינם מזהמים. במידה והנכם רוצים להגיע לעמדות טעינה, האופניים החשמליים יכולים להביא אתכם אליהן לאלתר, ולא תטריחו את עצמכם לשלם בעבור מקום חנייה.
המחיר של נסיעה באופניים חשמליים הרבה יותר זול אף בהשוואה לנסיעה בתחבורה ציבורית.

מה מחיר אופניים חשמליים באופן כללי?

הממוצע של אופניים חשמליים מחיר באופן כללי נע בין שלושת אלפים וחמש מאות ₪, לבין שמונת אלפים וחמש מאות ₪. משמע, האופניים החשמליים הזולים יותר מגיעים על בטרייה בת כעשרה אמפרים וארבעים ושמונה וולט\ ללא כל שיכוך מלא וביחד עם גלגלים סטנדרטיים.
ואילו אופניים חשמליים פרימיום מגיעים עם שיכוך מלא, בטריות עם הספק בן שישה עשרה עד עשרים אמפרים, וכמובן שתג המחיר שלהם גבוה למדי.

כיצד הסוללות משפיעות על מחיר אופניים חשמליים?

רוב דגמי האופניים החשמליים כיום מגיעים כבר מאובזרים עם בטרייה בת ארבעים ושמונה וולט, כאשר אפשרי בכל זאת למצוא כל מיני דגמים של אופניים חשמליים שמגיעים עם בטרייה בת שלושים ושישה וולט, וגם דגמי אופניים חשמליים יותר קטנים, שמאופיינים בבטרייה בת עשרים וארבעה וולט, כאשר הרוב השולט הוא סוללה עם ארבעים ושמונה וולט.
הדבר שבפרט משפיע על אופניים חשמליים מחיר בהיבט של הבטרייה קשור בהכרח להספק שמודדים בהתאם לאמפר / שעה, כאשר מרבית הבטריות במציאות העכשוויות בממוצע בין עשרה אמפרים לבין עשרים ואחד אמפרים.
ביכולתו של האמפר להשפיע על טווח הנסיעה של האופניים החשמליים ויש לו מקום של כבוד בקנייתם. כשאופניים חשמליים שמתהדרים בעשרה אמפרים מסוגלים להגיע לכשלושים קילומטר בלי הטענה, יש כאלו עם עשרים אמפרים שגומעים בלי כל בעיה מרחק כפול. 
איך קובעים את המחיר לאופניים חשמליים?
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.