אופניים חשמליים – מה אמרו עליהם חכמים?

יש המון תשבחות והילולים לכל מי שהשכיל להיות מבעוד מועד הבעלים של אופניים חשמליים. חלק מהם קשורים לפן הנפשי, וחלק מהם קשורים לפן הפיסי. כך או כך, ביכולתם של האופניים החשמליים לשפר את איכות החיים שלכם לבלי היכר, וכדאי שתבינו בדיוק למה. מאוד כדאי לכם להקפיד על קריאה מושכלת של המאמר הזה, ועל הדרך תוכלו ממש להבין הכול אודות אופניים חשמליים – ומה בדיוק אמרו עליהם חכמים?

האם באמצעות אופניים חשמליים תוכלו לעמוד בקצב של הפרטנרים שלכם? 

לא קיים עוררין על כך, כי באמצעות אופניים חשמליים תוכלו לעמוד בקצב הרכיבה המהיר למדי של הפרטנרים שלכם, מה שבהכרח הופך את הרכיב בקבוצה להרבה יותר מהנה, וזאת משום שרוכבים שלא ניחנו בכושר מזהיר אינם ירגישו שהם תומכים או נגררים אחרי החזקים. הדבר מקבל משנה תוקף אף לרכיבה משפחתית, אשר בה היכולות עשויות להיות בקשת רחבה. מעבר לכך, יש פה סוג של פעילות גופנית חברתית, משמע – הנכם עשויים לדבר עם החברים שלכם במשך הרכיבה על האופניים החשמליים. ולמי שסובל מכל מיני מוגבלויות, זאת דרך פשוט נפלאה לצאת ולהתאמן עם פחות תסכול או ייאוש ופחות מאמצים כבירים.

האם על ידי אופניים חשמליים תרכבו יותר מהר? 

ברור מאליו, כי אופניים חשמליים מאפשרים לכם לרכב הרבה יותר מהר, בלי כל קשר לרמת הכושר שלכם, הדבר נובע מהאצה יותר מהירה, ואף מטיפוס יותר מהיר על הגבות. המנוע שלהם יפסיק לפעול עם ההגעה לרכיבה של יותר מחמישה עשר וחצי או מעשרים וחמישה קילומטר לשעה.

האם הרכיבה על אופניים חשמליים תיקח אתכם רחוק יותר מאשר הרכיבה על אופניים מסורתיות?

מביני עניין מצהירים בריש גלי, כי רוכבי אופניים חשמליים עשו נסיעות יותר ארוכות מאשר רוכבי אופניים מסורתיים, ובשל כך, הראשונים זכו ליהנות ממידת כושר זהה מאוד לרוכבי אופניים שמונעים על ידי דיווש. בעוד הטווח שונה בין כל מיני סוגי האופניים החשמליים, עדיין תיהנו מההיתכנות להתקין עוד בטרייה, על מנת ליהנות מאורך חיים רב יותר, מה שיאפשר לכם לרכב למקומות הרבה יותר רחוקים, כאשר הסיוע יתמוך בכם בעלייה ובטיפוס למקומות שסביר להניח כי לא הייתם משכילים להגיע אליהם בקונסטלציה אחרת. 

האם רכיבה על אופניים חשמליים תגרום לכם להזיע פחות?

בלי צל של ספק, רכיבה על אופניים חשמליים תגרום לכם להזיע הרבה פחות, אם בכלל, מה שהופך את הרכיבה עליה להרבה יותר פרקטית לעבודה בבגדים הקונבנציונליים שלכם. תוכלו להישאר נינוחים וכן קרירים במשך כל זמן הרכיבה שלכם, וזאת משום שרמת המאמצים שתשקיעו תהיה מאוד נמוכה, בשל התפקיד של המנוע. במידה ואתם יוצאים לרכיבה יומית, משמע שתגיע למקום העבודה שממש לא יהיה לכם חם.

האם אופניים חשמליים פחות מעמיסים על הלב?

באופן גורף אפשר להגיד, כי רכיבה על אופניים חשמליים פחות מעמיסה על הלב שלכם, לעומת רכיבה על אופניים קונבנציונליים. המנוע בהחלט יסייע לכם בתמיכה של כל מאמצים קשים למדי, אך עדיין תיהנו מקבלה של אימון אירובי כתוצאה מרכיבה עליהם.

האם אופניים חשמליים פחות מעמיסים על השרירים?

סיוע נוסף משמעו פחות עומס על גבי המפרקים או השרירים שלכם, בפרט משום שהמנוע יספק בשבילכם את מקסימום התמיכה ברכיבה על אופניים חשמליים על גבעות ומהמורות, כשנדרש הרבה יותר מאמצים להשקיע, פירוש הדבר שאתם תדרשו הרבה פחות זמן התאוששות ותהיו מוכנים ומזומנים לעוד רכיבה. הדבר מאוד אפקטיבי במידה והנכם מתחילים לרכב על האופניים החשמליים ושמא עדיין לא פיתחתם את השרירים שלכם כראוי, שנדרשים לשם הנעה שוטפת עליהם.
מה אומרים חכמים על אופניים חשמליים?
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.