איך לבחור אופניים חשמליות באמצעות 5 שאלות

טרנד האופניים החשמליים צבר תאוצה בישראל, ואם תשאלו אותנו – אין ספק שהמגוון הרחב מבלבל. כדי להתאים לכם את האופניים האידיאליים הן בהיבט הטכני והן בהיבט הנוחות, בחירה של אופניים חשמליים צריכה לקחת בחשבון פרמטרים שונים – מטווח הנסיעה היומי ועד לתקציב העומד לרשותכם. לפניכם חמש שאלות שמענה עליהן יוכל לסייע לכם בבחירה מוצלחת. 

מהו טווח הנסיעה היומי שלכם?

לאופניים חשמליים יש טווח נסיעה מקסימלי בין הטענה להטענה, ולכן השאלה הראשונה שתצטרכו לשאול את עצמכם היא מהו המרחק הממוצע שאתם מתכוונים לעשות מדי יום באופניים שלכם. אם אתם זקוקים לאופניים לצורך נסיעה יומית של 10 ק"מ בין ההטענות, מומלץ לקנות אופניים חשמליות עם סוללה שמספקת לכם מענה למרחק כפול של כ-20 ק"מ בין ההטענות, כיוון שיכול להיות שלא תמיד תצליחו להטעין את הסוללה בכל ערב. 

מהו משקל האופניים המתאים לכם?

אופניים חשמליים הם כבדים יותר מאופניים רגילים, בראש ובראשונה בגלל סוללה ששוקלת כ-3.5 ק"ג בממוצע. עם זאת, ישנם דגמים שנחשבים לקלים יותר. אם אתם מתגוררים בדירת קרקע, בבניין קומה ראשונה או בדירה עם מעלית, משקל האופניים לא צריך להוות שיקול משמעותי. מנגד, אם תידרשו להרים את האופניים לעיתים קרובות ולזמן ממושך – כדאי לבחור דגם קל.

צמיגים עבים – יותר יציב, יותר כבד 

אופניים חשמליים ביגפוט הם אופניים שהצמיגים שלהם עבים יותר מהמקובל. אם צמיג סטנדרטי של אופניים חשמליים הוא בעובי של 2.25 אינץ', אז הצמיגים של אופניים חשמליים ביגפוט הם בעובי של 4 אינץ'. היתרונות בצמיגים העבים הם ברורים – האופניים יציבים יותר ומסוגלים לנסיעות בדרכים משובשות ובמהירות גבוהה, ולכן מתאימים, לדוגמה, לשליחים. מנגד, יש להם חיסרון אחד והוא משקל שמתווסף לאופניים. 

האם אתם אנשים של מותגים?

שוק האופניים החשמליים בישראל התרחב מאוד כתוצאה מהעלייה ברכישה של אופניים חשמליים. בעקבות זאת, נכנסו מותגים רבים לשוק שהפכו להיות שם דבר. אם אופניים חשמליים זה חלק מהלוק וחלק מהקטע עבורכם, הם יעלו לכם מעט יותר, בין 10%-20% מהממוצע, אך בהתאם לכך יספקו ביצועים טובים יותר – כמו שפריטים ממותגים יודעים להציע.

מהו התקציב שעומד לרשותכם?

רגע לפני שאתם נוקבים בתקציב, כדאי להכיר את המחירים בשוק ולאחר מכן להגדיר לעצמכם תקציב. אופניים חשמליות יכולות להתחיל מ-1,000 ₪ לאופניים פשוטים מאוד, ולהגיע עד לכדי 6,000 ₪ עבור אופניים איכותיים. לרוב, אופניים במחיר של 3,500 ₪ בממוצע יספקו לכם חוויית רכיבה בטוחה ומהנה. בין הפרמטרים שמשפיעים על מחיר האופניים: מותג, כוח סוללה, עובי גלגלים, משקל האופניים, מועד יציאת הדגם (שנתון), איכות הצג – דיגיטלי או אנלוגי ועוד. 
 
איך לבחור אופניים חשמליים

מוצרים חדשים באתר

תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.