ארבע עובדות שכדאי להתוודע אליהן בנתיב של zero 10x

ברור מאליו, כי הקורקינט החשמלי zero 10x ידידותי לסביבה, אבל לא רק בגלל זה יותר ויותר אנשים חפצים ביקרו, משום שבעידן שמלווה בשינויי אקלים כל כך קיצוניים, זה רק טבעי שבני האדם יתורו אחרי מוצרים ידידותיים לסביבה, לרבות דרכי תחבורה שמייצרות פחות פליטה של מזהמים, ושימוש מועט של חשמל. אין לנו כל ספק כי בתור בעלי קורקינט מכל סוג שהוא, בוודאי העמקתם את הידע שלכם. בכל זאת, נרצה שתקראו את כל המאמר הזה מההתחלה ועד הסוף, וכך תוכלו להתוודע ביתר שאת אל – ארבע העובדות שכדאי להתוודע אליהן בנתיב של קורקינט חשמלי zero 10x...

האם רכיבה על קורקינט חשמלי zero 10x נחשבת לבטוחה? 

באופן כללי ניתן להגיד, כי לכל כלי תחבורה שהוא יש כל מיני מרכיבי סיכון מובנים פוטנציאליים. לעומת שאר כלי התחבורה הניידים, לרבות החלקה על סקטים, רחבות או אופניים, קורקינט חשמלי מסוג zero 10x נחשב להכי בטוח. הדבר נובע מהעובדה שלאורה הוא מאפשר לכם להפסיק את הרכיבה כל אימתי שתחושו כי התנגשות עומדת לקרות, וזה הוא מאפיין בטיחותי שאין שני לו. חוץ מהיותו מאוד בטוח, הוא מהנה ואף מהיר לרכיבה, כמו גם מאפשר לכם מספיק שליטה שתגרום לכם להיות בטוחים בעת הרכיבה עליו.

האם קורקינט חשמלי zero 10x ישפיע לטובה על האיזון שלכם? 

נראה כי בני האדם ניצבים בפני מאבקים תמידיים בעידן המודרני של אורח חיים שכולל רובו ככולו ישיבה. מרבית האנשים עובדים במקומות עבודה שמחייבים ישיבה במשך שעות ארוכות. כמו כן, הם נוטים להשתמש בתחבורה ציבורית בדרך לעבודה ובחזרה ממנה, שגם היא מתבצעת כמובן בישיבה. מעבר לכך יש את התקשורת המודרנית, עם ההתקדמות המאיצה של הטכנולוגיה, שמאפשרת לכם לעשות כמעט הכול מבלי להזיז אצבע, ותוך כדי ישיבה. אורח החיים ההרסני הזה, יש לומר, הפך את התנועות הפיסיות להרבה פחות נחוצות, מה שבהכרח הותיר את הבריות בחוסר מציאת זמן לשם ביצוע פעילות גופנית. אך הבשורה הטובה היא שעל ידי רכיבה על קורקינט חשמלי מסוג zero 10x  תיאלצו פשוט לנוע למשך נסיעות קטנות, שלרוב הייתם עושים ברכב ממונע. אין אנו בהכרח אומרים כי הוא יכול לשמש בתור תחליף לכושר גופני, אך הוא בהחלט מפעיל את הליבה שלכם, ויש ביכולתו לשפר את האיזון הטבעי שלכם, מכורח ההיתכנות שלו להחליף את הישיבה במכונית או באמצעי התחבורה השונים בפעילות אקטיבית ומעשית יותר.

האם קורקינט חשמלי zero 10x ייחודי בשל גמישותו ומהירותו?

הטכנולוגיה המתפתחת חדשות לבקרים עושה שימוש בקורקינט חשמלי zero 10x  שבו היא מספקת לכם את היכולת לגמוא כמה קילומטרים מבלי להתאמץ יתר על המידה. היא אף מאפשרת לכם לנצל את שבילי האופניים בלי התנועה, מה שמהווה בונוס רציני במידה וסביבת המגורים שלכם ידועה בגין הפקקים האדירים שבה. כל זה הפך את הקורקינט החשמלי הזה למאוד פופולרי, ומביני עניין דוחקים בבני אדם לרכב עליו במקום לנהוג ברכב פרטי. מזה מספר שנים שפותחו קורקינטים חשמליים שכאלו, ובמציאות העכשווית הם כמעט זהים לקורקינט מסורתי, שהם ממש לא יותר מדי מסורבלים או כבדים ממנו. 

האם קורקינט חשמלי zero 10x מאיר פניו למי שסובל מבעיות בריאותיות?

ברור מאליו, כי קורקינט חשמלי מסוג zero 10x  מאיר את פניו אל כל מי שסובל מבעיות בריאותיות, כאשר מדינות רבות ברחבי תבל קידמו אותו בברכה משום היותו האופציה הכי מעולה להחלפת המכונית הסטנדרטית בשביל בני אדם שסובלים מכל מיני מוגבלויות, שמונעות מהם לנהוג באופן מסורתי. מרבית הנכים מעדיפים לעשות שימוש בקורקינט החשמלי הזה, לעומת להשתמש באופניים, משום שלא נמאס להם לדווש כל הזמן. בשל העובדה שהם אינם מסוגלים ללכת, וזה ממש לא פשוט להשתמש בתחבורה ציבורית בשבילם, מרבית הנכים מצביעים לכיוון קורקינט חשמלי זה, בשל הסגולות הבריאותיות, כמו גם הנכות שהוא מציע להם.
image alt
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.