באיזה שיקולים יש להתחשב לפני הבחירה של אופניים חשמליות ביגפוט?

רכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט בהכרח מהווה דרך נהדרת לביצוע של סינרגיה חלקה של אימון אירובי בשגרה היום יומית הקבועה שלכם, בלי כל קשר לאופי רמת הכושר שלכם. גם במידה ותרכבו בעזרת הדוושה, עדיין תעשו שימוש בכוח אנושי על מנת להניע את עצמכם. הנכם אף עדיין עשויים לעשות שימוש ברכיבה עליהם בדיוק כמו כל זוג אופניים מסורתי, רק במצב של דוושה, בלי כל כוח חשמלי, במידה והנכם מעוניינים ללכת בדרך של אימון רכיבה יותר מסורתי. כמו כן, אין כל דבר שמשתווה להנאה  של ספיגה קצת אוויר צח, או מצפייה בנוף עוצר נשימה בכל מקום שאליו תגיעו, תוך כדי ביצוע פעילות גופנית קבועה בד בבד. 
אנו ממש מבקשים ממכם, לפנים משורת הדין, תקראו את המאמר שלפנים מיסודו ועד לתומו, וכך תבינו, בין השאר – באיזה שיקולים יש להתחשב לפני הבחירה של אופניים חשמליות ביגפוט?

האם רכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט כרוכה בהזעה? 

תוכלו להיפרד לשלום מהזמנים שהגעתם למקום חפצכם מותשים לחלוטין, או נוטפי זעה מכל מקום, שבספק רב אם הייתם מאמינים שאפשר בכלל להזיע במקומות שכאלו, מתוך רכיבה על אופניים רגילים שברשותכם. האופניים החשמליות ביגפוט בהחלט דורשות הרבה פחות מאמצים פיסיים, כמו גם רכיבה הרבה יותר מהירה או קלילה.

האם הרכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט מהווה מקור של הנאה? 

מקורות מהימנים מדווחים, כי הרכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט בהחלט מהווה מקור של הנאה ושל פונקציונליות לשמה, בעודן הופכות כל סוג של רכיבה להרפתקה אמתית. בכל פעם שאתם מתכוונים לרכב עליהן, פשוט תקפצו מוכנים ומזומנים, והשאר כבר יהיה שייך להיסטוריה. עם קרני השמש המלטפות את הפנים שלכם, ועם הבריזה הנעימה שמעיפה את השיער שלכם, הילד הפנימי ששורר אצלכם בהחלט יתלהב להצית שוש את החופש ואת השמחה של רכיבה על אופניים חשמליות אלו, בדרך לכבישת היעד הבא שלכם.

מדוע אופני ביגפוט ידידותיות לסביבה?

ונתחיל מן העובדות הידועות והמובנות מאליהן, רכיבה על אופניים חשמליות מסוג ביגפוט היא דרך אפקטיבית וכן נקייה של נסיעה, שמסייעת בהצלחה של הסביבה שבה אתם חיים. בעוד הנהיגה על כלי רכב קונבנציונליים מונעי דלק עדיין בעלייה רצינית במרבית מדינות העולם, קבלה של החלטה באופן מודע לעבור לרכב על אותן אופניים חשמליות איפה שרק ניתן מהווה בחירה מושכלת הן להווה והן לטווח הארוך. לעומת כלי רכב רגילים, הן לא עושות שימוש בדלק מאובן, וממש לא פולטות לאוויר כל מיני חלקיקים או מזהמים, וכן פחמן דו חמצני. מעבר לכך, האופניים החשמליות הללו אף אינן עולות לסביבה כה הרבה בייצור.

האם הרכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט ישמרו אתכם אקטיביים?

בלי כל ספק, רכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט ישמרו אתכם אקטיביים, בעוד תשמרו על הבריאות ועל הכושר שלכם, באותו האופן של רכיבה על אופניים קונבנציונליים, חרף העובדה שהאופניים החשמליות האלו לעתים מציגים מוניטין מפוקפק במעט, שיש מי שחווה זאת כחוויה פחות טובה, מאשר נהיגה ברכב רגיל או נסיעה בתחבורה הציבורית, אבל לדברים האלו באמת אין כל שחר או ביסוס ריאלי. בעצם, הנוכחות של המנוע החשמלי באופניים החשמליות הללו עשויה לסייע לכם ליהנות מפעילות גופנית בתדירות יותר גבוהה, וכן היא מספקת מספר סגולות, כמו למשל – בריאות של כלי הדם ושל הלב, שיפור בטונוס השרירים, והן כושר גופני מובהק. יתרה מזאת, במידה והנכם מעוניינים לרכב עם יתר מאמצים, באפשרותכם כמעט תמיד לשנות את הגדרות הכוח שלהן, באופן כזה שבעת הדיווש הכוח יספק לכם פחות עזרה.
אופני ביגפוט לעיר
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.