האם אופניים חשמליים ביגפוט נודעים בזכות יכולת הניידות שלהם?

עד כמה שבוודאי יהיה לכם קשה להאמין, אבל זה פשוט עובדה, אופניים חשמליים "חיים ובועטים" מזה יותר ממאה עשרים וחמש שנים, שאותם המציא האמריקני אוגדן בולטון ג'וניור, כבר ב- 1895. מאידך, רק בעשור האחרון לערך, עם התרחיש שלאורו תפסה הטכנולוגיה תאוצה אדירה, אופניים חשמליים, כדוגמת אופניים חשמליים ביגפוט החלו להפוך חיש מהר לחלק מהנוף המוכר. המאמר הזה מיועד לכל מי מבניכם אשר עדיין סקפטי לגבי אותם אופניים חשמליים, ולמי שרוצה להרחיב את ההשכלה שלו בנושא, וכדי להבין למה בדיוק הם שווים את ההשקעה מצדכם, כדאי שתקראו מההתחלה ועד הסוף, וכך תסיקו בעצמכם מסקנות בהיבט של – האם אופניים חשמליים ביגפוט נודעים בזכות הניידות שלכם?

האם אפשר לקחת אופניים חשמליים ביגפוט לכל מקום? 

אפשר לומר בוודאות, כי ניתן לקחת אופניים חשמליים ביגפוט לכל מקום. אפשר לקפל אותם בקלות, משמע – שהנכם עשויים להעביר את האופניים החשמליים האלו בלי כל בעיה מן הרכב הפרטי שלכם, או לשאת אותם תוך כדי נסיעה ברכבת או באוטובוס. הדבר עשוי להסתמן כמאוד שימושי, באם הנסיעה שלכם כוללת סינרגיה של תחבורה ציבורית והרכיבה עליהם, ומזג האוויר נהיה קיצונים בעודכם בחוץ, או לחלופין שאתם ממש ממהרים להגיע למקום היעד שלכם. ובדיוק ברגע שאתם סבורים שהם לא מסוגלים להיות יותר נוחים, הם גם מגיעים עם תושבות מגן ייחודיות. כאשר זה מגיעה לרכיבה בתנאי שטח רטובים יותר, כדאי שתעריכו את האקסטרה הגנה שמספקים האופניים החשמליים ביגפוט.
 

האם אופניים חשמליים ביגפוט מתאימים למתחילים ולמנוסים?

 אחת הסגולות המיוחדות של אופניים חשמליים ביגפוט באה לידי ביטוי בנגישות שלהם, בעודם מתאימים לכל גיל, לכל יכולת, באשר היא, או למתחילים וכן למנוסים. המנוע של האופניים החשמליים הללו אף נותן לכם את הפוטנציאל להמשיך ברכיבה עליהם ללא הפעלה של יותר אנרגיות, מספק לכם עוד הזדמנות לפעילות גופנית קבועה, ופותח בפניכם צוהר לעולם חדש שיש לחקור אותו, וכיוצא בזה.

האם רכיבה על אופניים חשמליים ביגפוט תתמוך בבריאות הכללית שלכם?

ברור מאליו, כי רכיבה על אופניים חשמליים ביגפוט תתמוך בבריאות הכללית שלכם. בעודכם מסובבים את הדוושות שלהם, אף הרגליים שלכם עובדות, ואף מרבית איברי הגוף שלכם עובדים במקביל, כמו לדוגמא – שרירי הליבה, הידיים, או הכתפיים שלכם, וכיוצא בכך. הדבר משול לשחייה בים, רק ההבדל שהנכם משייטים דרך זרמי האוויר, וממש לא דרך זרמי המים. במידה ואתם מחובבי ההשתתפות באירוע ספורט ברכיבה על אופניים קונבנציונליים, יש באפשרותכם לעשות בדיוק אותו הדבר ויותר טוב על ידי רכיבה באופניים החשמליים ביגפוט.

האם הרכיבה על אופניים חשמליים ביגפוט מאומצת למדי?

והרי חדשות מסעירות, גם על אופניים חשמליים ביגפוט חייבים לדווש. ממש כך. במידה ואתם מאמינים כי הם ינועו מעצמם, אז מוטב שתחשבו שוב, המנוע שלהם פועל בעת הדיווש. ולאחר כל ההקדמה הארוכה הזאת, יש לומר, קיימים סוגי אופניים חשמליים שמייתרות כל הכרח לדווש, אך נדיר מאוד למצוא אותם כיום. מה שטוב בהם, להרבה צעירים במיוחד, שניתן לרכב עליהם בכל הסמטאות או הרחובות בלי בכלל רישיון נהיגה, כי הם לא כמו כלי רכב פרטי, טוסטוס או אופנוע. מאוד קל לרכב עליהם, משום שהמנוע מסייע לכם בדיווש. באופן טבעי, תתאמצו הרבה פחות, תזיעו הרבה פחות, ותיהנו מרכיבה מאוד נעימה וכן נוחה, מה שמאוד חשוב לרכיבה לכיוון מקום העבודה שלכם, שאי אפשר להתקלח בו . וכיוצא בכך . 
אופניים חשמליים ביגפוט יתרונות
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.