האם אופניים חשמליים בתל אביב נחשבים לקלים לשימוש?

בשביל המון בני אדם, רכיבה על אופניים חשמליים תל אביב עשויה להוות סוג של מסע יותר רגוע, אשר בו הם עשויים לבלות יותר זמן מהנה מהסביבה שלהם, לעומת המאמץ שכרוך ברכיבה על אופניים רגילים, שבהם מתנשפים שוב ושוב. באפשרותכם לתרום מאוד לכדור הארץ, על מנת למזער את כל האתגרים הפיסיים, באופן הזה שתתמקדו יותר ברכיבה אל מקומות חדשים, ותספגו כל מיני חוויות חדשות. על מנת להתעמק בנושא של – האם אופניים חשמליים תל אביב נחשבים לקלים לשימוש? ובאם תמשיכו לקרוא עד תום המאמר הזה, תגלו נסתרות...

האם אופניים חשמליים תל אביב ידידותיים למשתמש? 

בעוד אופניים חשמליים תל אביב מהווים עוד סוג אינטגרלי של רשת ביטחון, הם מציגים פחות עומס על הרגליים שלכם, לעומת אופניים קונבנציונליים, ופחות השפעה כבדה על המפרקים שלכם. במידה והנכם סובלים מכל מיני בעיות פיסיות, כמו גם אי אלו פציעות, כי אז האופניים החשמליים יאפשרו לכם להמשיך ליהנות ולהיות אקטיביים, מה שבוודאי לא יגרום להרגיש במוזרות. בתרחישים של בעיות שפורטו לעיל, התמיכה האקסטרה שתקבלו מהאופניים החשמליים בתל אביב תקל בהכרח על הברכיים ועל הרגליים שלכם, בפרט בהשוואה לרכיבה על אופניים רגילים. באם תבחרו את האופניים החשמליים בתל אביב כי אז יהיה לכם פתרון נהדר למי מבינכם שחושש בהיבט של היכולות הפיסיות שלו או בכושר הגופני שלו.

מדוע אופניים חשמליים תל אביב כל כך מומלצים?

אופניים חשמליים תל אביב כל כך מומלצים על ידי מומחים משום שהם נבנו מן המחשבה על תפעול קל ועל נוחות מרבית, בעודם מקלים באופן מובהק על כל מי שחשוב לו ליהנות מהרכיבה שמייתרת כל מאמצים פיסיים, מה שבהכרח הופך כל טיול במרחבי מדינת ישראל להיתכנות ממש ריאלית, בלי כל קשר לרמה של יכולת הכושר שלכם. במידה ואתם יראים מבחינת יכולת הסיבולת שלכם, לא רוכבי אופניים מעריצים, וחדשים בכל הענף הזה, רכיבה על גבי שבילי שדרת האופניים החשמליים ברחבי העיר תל אביב עשויה לסייע לכם להרגיש יותר נינוחים או בטוחים.

האם הרכיבה על אופניים חשמליים תל אביב תחזק אתכם?

מעבר לכל ספק, רכיבה על אופניים חשמליים תל אביב תחזק אתכם. על פי מנעד רב של מחקרים, אשר בוצעו לפני כחמש שנים, נמצא כי הרוכבים על אופניים חשמליים בדרכם למקום העבודה שלהם, במהלך חודש שלם, הציגו שיפור ביכולת האירובית שלהם לאין שיעור, ואף שליטה מלאה ברמת הסוכר שבדם, הדבר נובע מכך שחרף העובדה שאופניים חשמליים מגיעים ביחד עם מנוע משולב, שנמצא שם רק על מנת לעזור בדיווש, ואף הוא לא מפעיל את האופניים החשמליים, אלא אם כן הרוכבים עליהם ממש משקיעים מאמצים. חרף העובדה שיתכן שלא תצליחו להגיע לאותן רמות עוצמה של רכיבה בדיוק כמו באופניים מסורתיים, הרכיבה על האופניים החשמליים עדיין נחשבת לאופציה בריאה באופן ניכר, בפרט אל מול נסיעה בתחבורה ציבורית או נהיגה ברכב רגיל.

האם אופניים חשמליים נוחים בתנאי שטח קשים?

לא כל רוכבי האופניים מעוניינים להרגיש את החום הגדול שנובע בעת הרכיבה על גבעה תלולה, בפרט במידה והרכיבה הזאת היא חלק ממסע קונבנציונלי, כאשר אופניים חשמליים תל אביב עשויים להקל לאין שיעור, וזאת משום שהם נותנים בידכם את ההיתכנות של הפעלת המנוע, והן קבלת מעט תמיכה בדיווש, בעת ההתמודדות על כל מיני שיפועים בדרכים. האופניים החשמליים בתל אביב מתהדרים במיוחד בכוח דיווש רציני, מה שבהכרח יגרום לעלייה להרגיש הרבה יותר כמו ירידה.
חנות אופניים חשמליים תל אביב
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.