האם מחיר קורקינט חשמלי ייאלץ אתכם לשבור את קופת החיסכון?

בעוד רכיבה על קורקינט חשמלי נחשבת לאחד מאמצעי התחבורה הכי חסכוניים שיש במציאות העכשווית, התמחור פר קילומטר ממש משתלם, ואין כלי תחבורה אחר אשר יביס זאת. אומנם כאשר חושבים על קורקינט חשמלי מחיר, מבחינת ההוצאה הכספית הראשונית, גבוה למדי, תלוי את מי שואלים, בהמשך הדרך המחיר בוודאי יחזיר את עצמו.
באופן עקרוני המחיר של הקורקינט החשמלי נאמד בכמה אלפי ₪, כהוצאה כספית ראשונית. כאשר ההוצאה הכספית על רכישתו מתרחשת רק בהתחלה, ואחר כך אין כמעט הוצאות כספיות לאחזקתו, חוץ ממצבים של בלאי ברור מאליו. המחיר של טעינת הקורקינט החשמלי נמוך עד כדי גיחוך, שזה כמעט אפסי.

מוטב תעשו באם תקראו בריכוז עד לסוף המאמר הזה, ותבינו בעצמכם האם קורקינט חשמלי מחיר ייאלץ אתכם באמת לשבור קופת חיסכון?

האם מבחינת קורקינט חשמלי מחיר כדאי לרכוש או לשכור  אותו? 

לפני כארבע שנים החלה תופעה במרבית הערים הגדולות של אפשרות השכרה של קורקינט חשמלי לתקופה קצרה, שמצאה חן בעיני אנשים רבים, משום שלא חייבים כבר לרכוש אותו או להטעין את הסוללה או למצוא מקום לאחסון שלו, פשוט לעלות ולרכב עליו מידית, לרדת ממנו ולהמשיך בעיסוקים שלכם.
קורקינט חשמלי מחיר להשכרה נאמד בחמישים אגורות לדקה, פלוס חמישה ₪ עבור כל רכיבה.
אומנם זה נשמע מפתה למדי, אך במידה ותחשבו את העלויות, תבינו כי גם אם תשתמשו בו מעט, לרבות ארבע רכיבות במשך השבוע, במהלך כרבע שעה, תוך שלוש שנים תישאו בהוצאה כספית של כשבעת אלפים וחמש מאות ₪. לעומת זאת, באם תרכשו קורקינט חשמלי תשלמו בעצם בין  אלפיים וחמש מאות ₪ לבין שלושת אלפים ₪, וכולל ההוצאות הכספיות בגין תחזוקה או הטענות, נראה כי לרכוש אותו הרבה יותר משתלם. 

מה המחיר ממוצע של קורקינט חשמלי ? 

למרות מה שנכתב בפסקה הקודמת, על טווח המחירים, זה בהחלט קשור לסוג של הקורקינט החשמלי שתבחרו, כאשר תוכלו למצוא ממוצע של קורקינט חשמלי מחיר שמתחיל בין אלף ומאתיים ₪ ועד אלף ארבע מאות ₪, ויכול להגיע אף למחיר שבין ששת אלפים ₪ לבין המחיר של ששת אלפים וחמש מאות ₪.
באם תעשו סקר שוק מקדים, ותתאמצו קצת, תוכלו למצוא גם קורקינט חשמלי עם תג מחיר הרבה יותר נמוך, של מספר מאות ₪, שמתאימים יותר לילדים קטנים, תוך כדי הגבלת המהירות לכיוון של שניים עשר קילומטר לשעה רק. כמו כל מוצר שקונים, ככל שהקורקינט החשמלי יותר איכותי, כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר, למרות שאם נחזור להמלצה הקודמת שלנו, רכישת קורקינט חשמלי בטווח המחירים של בין אלפיים וחמש מאות ₪ לבין שלושת אלפים ₪ בהחלט יכולה לספק אתכם ואת זה תוכלו לקבל אצלנו בחנות האופניים בתל אביב, בעוד אפשר למצוא דגמים ממש טובים, עם רמת בטיחות גבוהה. 

כיצד משפיעה בחירת הסוללה על מחיר קורקינט חשמלי ?

באופן כללי, ניתן להגיד בוודאות, כי הסוללה של הקורקינטים החשמליים מסוגלת להגיע עד לכדי מאתיים וחמישים וואט, בעוד שלצד הגלגלים, שיש להם השפעה ניכרת ביותר על איכות הרכיבה על הקורקינט החשמלי, הסוללה בהחלט קובעת ומשפיעה על הביצועים של הרכיבה.
במידה ואתם עושים שימוש בקורקינט החשמלי על בסיס קבוע ובאופן יום יומי, כדאי שתרכשו קורקינט חשמלי עם סוללה שמאופיינת בהספק גבוה למדי.
באם הנכם מעוניינים בביצועים מוצלחים למעבר בין כל מיני מהירויות, ובכל אופן עד עשרים וחמישה קילומטרים לשעה, כדאי לכם להתאבזר בסוללה עם מתח גבוה של ארבעים ושמונה וולט. בוודאי ברור לכם כי ככל שההספק של הסוללה גבוה יותר, כמו גם גבוה המתח שלה, כי אז קורקינט חשמלי מחיר יהיה רב יותר.

האם מחיר קורקינט חשמלי הוא גבוה והאם הוא שווה את זה
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.