הרכיבה על קורקינט חשמלי בתל אביב לעולם לא תתיש אתכם

הרכיבה על גבי קורקינט חשמלי תל אביב מלווה בעונג צרוף, בכיף אמתי, מה שמניע המון בני אדם לבחור באופציה הזאת.
בעצם עצם ההנאה ברכיבה עליו מהווה את הסיבה המרכזית לכך שהוא כה נפוץ כיום.
הרכיבה עליו מלווה ברכיבה שחפה מכל מאמצים, בהרגשה כל שהיא של זרימה, ברוגע ובשלווה, של להיות ממש בקטע של הרגע, והיא בהחלט מתעלה על נסיעה בתחבורה הציבורית, ולכן אין תמה שכה הרבה בני אדם "מצביעים" ברגליים ובוחרים בו ככלי הרכב המועדף שלהם.
טוב תעשו באם תקראו בשקיקה מההתחלה ועד תום המאמר הזה, וכך תגלו אודות – הרכיבה על קורקינט חשמלי תל אביב שלעולם לא תתיש אתכם...

האם תתעייפו מלרכוב בקורקינט חשמלי בתל אביב? 

שלא כמו כל מיני אמצעי תחבורה, כמו למשל – קורקינט, אופניים או סקייטבורד מסורתיים, מה שכל כך מעולה בקורקינט חשמלי בא לידי ביטוי בכך שאין הוא מחייב מאמץ פיסי מסוים על מנת להתנייד בחופשיות.
משום שלא מתעייפים בכלל מרכיבה על קורקינט חשמלי תל אביב, רבים נוהגים להשתמש בו כדי להגיע לעבודה בעודם אינם מזיעים, ומוכנים לעוד יום עבודה.
זה פשוט נפלא לחשוב על רכיבה על קורקינט חשמלי שמאפשרת לכם ליהנות משתי ציפורים במכה אחת – ראשית כל, לא נדרש לדווש או להתאמץ, חוץ מלשמור על שיווי משקל מסוים, ושנית כל, הרכיבה עליו לא כרוכה בכל הוצאה כספית, יחי הקדמה.

האם זה יותר מדי קשה ללמוד לרכוב על קורקינט חשמלי? 

במידה ואף פעם לא יצא לכם לרכב על קורקינט חשמלי תל אביב, יתכן בהתחלה קצת תחששו ותירתעו מהעניין.
באם מעולם לא התנסיתם בזה, ועכשיו התעשתם ואתם מעוניינים להתחיל לעשות זאת, לא תאמינו עד כמה תופתעו שהרכיבה עליו תילמד מאוד מהר, ותהיה לכם זורמת וקלילה לאין שיעור. הרכיבה עליו אפילו יותר קלה מאשר הרכיבה על אופניים מסורתיות, וזאת הבטחה. 

האם גם ברכיבה על קורקינט חשמלי תל אביב צפויות תאונות?

אף אחד לא יכול לנבא מה ילד יום, וכמו כל כלי רכב, גם ברכיבה על קורקינט חשמלי תל אביב צפויים תרחישים של תאונות, למרות שהסיכונים הבריאותיים שלו הינם מזעריים. במידה ותרכבו מתוך אחריות אישית ובמשנה זהירות, תוכלו להתנייד על הקורקינט החשמלי המון שנים, בלי כל היבט שלילי של תאונת דרכים.
ברור מאליו, כי בכל זמן נתון תאונת דרכים עשויה להתרחש, אך אפשר להימנע מכך, ככל שניתן, על ידי הימנעות מרכיבה מהירה מדי, שעלולה להוביל לכדי תאונת דרכים ולפצוע אתכם או את הנהגים האחרים שעל הכביש.
בהתרחש תאונת דרכים, הדבר נובע לרוב מרכיבה על הקורקינט החשמלי במהירות מופרזת, ממקרים של הסחת דעת, או מהתרשלות של הולך דרך.
יחד עם זאת, שמירה על רכיבה במהירות מתונה, ערנות בכביש, הישמעות לכללי התנועה, וכולי – בהחלט יכולים לצמצם את ההיתכנות לתאונות דרכים.

על איזה משטחים כדאי לרכוב עם קורקינט חשמלי תל אביב?

יצרני קורקינט חשמלי תל אביב ממליצים שתרכבו רק על משטחים ישרים או שטוחים, כמו למשל – מדרכות או אספלט.
ברם, במרבית הערים ישנם מקומות שבהם יש מהמורות או כל מיני מכשולים על גבי המשטחים. החדשות הטובות הן שקורקינט חשמלי יכול להתמודד בהצלחה עם תנאי דרך שכאלו, הדבר יותר בולט על סוגים של קורקינט חשמלי איכותיים, צמיגים מלאי אוויר ומתוחזקים היטב.
יתרה מכך, קיימים כל מיני סוגים של קורקינט חשמלי בתל אביב שבנויים במיוחד בשביל תנאי שטח קשים, תג המחיר שלהם מן הסתם הרבה יותר גבוה, וקהל היעד שלו הוא מקצועניים ברכיבה.
קורקינט חשמלי בתל אביב
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.