חנויות אופניים חשמלים בתל אביב והסביבה

איפה בתל אביב ניתן לרכוש אופניים חשמליים.

איך מוצאים חנויות אופניים חשמליים בתל אביב

החלטתם לפנק את עצמכם באופניים חשמליים או שבא לכם אמצעי תחבור יותר זול ומהיר שמתאים לכם אבל לא יודעים איפה לקנות?
דרך אתרי אינטרנט תכלו למצוא המון חנויות אופניים חשמליים בתל אביב והסביבה, שיתנו לכם כתובת מדויקת וטלפון ליצירת קשר.
או שתמיד תוכלו לשאול חברים או קרובי משפחה, במידה והם רכשו אופניים חשמליים שיוכלו לכוון אתכם לחנות אופניים.
דרך מעולה נוספת למצוא חנות שמוכרת אופניים חשמליים או ציוד לאופניים, דרך פרסומות בערוצי המדיה השונים כגון פייסבוק.

איזה ציוד ניתן למצוא בחנויות אופניים חשמליים בתל אביב

בחנות אופניים חשמליים בתל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד, הן של אופניים חשמליים, קורקינטים ועוד.
תוכלו גם למצוא קיט לאופניים חשמליים, שיעזרו לכם להפוך אופניים רגילים לאופניים חשמליים שמתאימים לצרכים שלכם.
אך אם אין לכם כל ידע בחשמל ואלקטרוניקה, רצוי שתעזרו בטכנאי מוסמך שעובד עם החנות, או תבקשו המלצה מבעל העסק למעבדה מוסמכת.

האם חנויות אופניים חשמליים בתל אביב נותנות אחריות?

מאחר ואופניים חשמליים הן גם מוצר חשמלי וגם כלי תחבורה לכל דבר, בעל העסק מחויב לתת לכם את האחריות שמספק היצרן.
חשוב לציין שהאחריות תקפה אך ורק לגבי כל חלק חשמלי או אלקטרוני שיש על האופניים, כל חלק אחר כמו מושב או כידון אינו נכלל באחריות.
במידה ותרצו להרחיב את האחריות והביטוח, תשאלו את בעלי חנויות אופניים חשמליים בתל אביב אודות חברות ביטוח הנתונות שירות כזה.
כמובן שגם תוכלו לחפש בעצמכם חברת ביטוח המעניקה ביטוח יותר רחב על אופניים חשמליים, כמו ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'.

אם נשבר חלק באופניים, לאן פונים?

לרוב כל חנויות אופניים חשמליים בתל אביב, עובדות עם מעבדה לתיקון אופניים חשמליים או שיש טכנאי מוסמך העובד איתם בתוך העסק.
במידה ואין לחנות טכנאי, תוכלו לברר עם בעל החנות איזו מעבדה מציעה שירותי תיקון לאופניים חשמליים שכולל לא רק חלקים חשמליים.
ניתן למצוא מעבדות לתיקון אופניים חשמליים בכל חלקי הארץ, אך חשוב לזכור שחלק מהמעבדות עובדות עם יצרנים ספציפיים.
כדאי מאוד שתקראו את האחריות לפני פניה למעבדה, כדי לוודא שהאחריות אכן מכסה את התיקון שאתם רוצים לבצע על האופניים החשמליים.

מה הן דרישות החוק לאופניים חשמליים?

מאחר ואופניים חשמליים נחשבים לכלי תחבורה לכל דבר, ישנם חוקים הקיימים עבור רוכבי אופניים חשמליים.
כמו דרישת גיל לרכיבה על אופניים חשמליים, כך שאם אתם מתחת לגיל 16, רצוי שתגידו את זה למוכרים בחנויות אופניים חשמליים בתל אביב.
חשוב לזכור שמוכר אומנם לא חייב לשאול את גילכם בזמן מכירה של אופניים חשמליים, אבל זה מידע חשוב שימנע מכם לקבל קנס כספי.
ישנם עוד חוקים כגון חבישת קסדה חקי תנועה שמותאמים לרוכבי אופניים, קחו את הזמן לקרוא אותם כי הם יכולים לעזור לכם.

מה עוד צריך לדעת לפני רכישת אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הם לא משחק ילדים, הם דורשים אחריות וציות לחוקי התנועה שמטרתם לשמור על חייכם וחיי נהגים אחרים על הכביש.
אל תקלו ראש בחוקים כאלה, קחו את הזמן לקרוא ולהבין את משמעות החוקים ומה הענישה בגין עבירות תנועה לרוכבי אופניים.
תזכרו שברגע שעליתם על אופניים חשמליים, יש לכם גם אחריות ולא רק כלפי עצמכם, אלא גם כלפי הולכי רגל ונהגים אחרים.
 
חנויות אופניים חשמלים בתל אביב
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.