כמה רעש מייצרות אופניים חשמליות?

אין דבר יותר מהנה מאשר לחוות את זריקת האדרנלין בעיצומה, להכיר את היעד היטב, להמריץ את קצב פעולת הלב, לחקור כל פינה ושעל בדרך, ואף לעצור במקומות שמעולם לא הייתם עוצרים בהם אילו הייתם נוהגים בכלי רכב רגלים. אופניים חשמליות לוקחות את הכול צעד אחד קדימה, מה שהופך את כל מהמורות הדרך או את העליות התלולות לפחות בעייתיות, ולהרבה יותר מרגשות מאשר ההיתכנות לרכב על אופניים רגילים. מוטב כי תקראו את המאמר שלפניכם למן התחלתו ועד לתומו, וכך תוכלו לגלות בעצם – כמה רעש מייצרות אופניים חשמליות?

האם אופניים חשמליות מרעישות מדי? 

יודעי דבר מדווחים, כי אופניים חשמליות ממש לא מרעישות, ומדובר אודות דרך מאוד שקטה להתניידות, אשר מאפשרת לכם ליהנות מהסביבה שלכם ולהירגע. לרוב כאשר מאיצים שומעים מעין זמזום חלש, או כאשר רוכבים לעבר הגבעה, ביתר הזמן, האופניים החשמליות מייצרות מעט מאוד רעשים.

האם קל לאחסן על אופניים חשמליות? 

במידה ומקום פנוי לא ממש נמצא באופן סביר אצלכם, יש באפשרותכם להשיג אופניים חשמליות מתקפלות לכדי מוצר ממש קטן, שאותו אפשר לאחסן בכל ארון ממוצע, או אף מתחת למדרגות הבית שלכם. אף במידה והאופניים החשמליות אינן מתקפלות, עדיין מאוד קל למצוא להם מקום לשם אחסון, בהשוואה לכלי רכב רגיל, במידה ואתם מתגוררים באזור שאין בו חנייה בשולי הרחוב שלכם. מרבית האופניים החשמליות יותר כבדות משאר האופניים, שממש מומלץ להביא בחשבון נשיאה שלהן במעלה כל המדרגות של הבית שלכם.

איך בדיוק אופניים חשמליות פועלות?

לשם בהירות, נבהיר בזאת כי כאשר עסקינן אודות אופניים חשמליות, אין הכוונה לקיום של טוסטוס או של אופנוע חשמלי, כי אם בסוג מסוים של אופניים שצריך לדווש על מנת להפעיל את המנוע המשולב החשמלי, אשר הו פשוט משמשות בשביל לעזור לכוח הדיווש של הרוכבים, ואף לתת להם מעין עוד דחיפה כאשר נדרש. האופניים החשמליות מאפשרות לבני האדם, בלי כל קשר לרמת הכושר שלהם, לרכב ביחד ולהתמודד עם מסלולים שפעם נחשבו ליותר מדי קשים, כגון – לקחת מרחק רכיבה יותר ארוך, או לדווש במעלה השיפוע התלול, מה שבהחלט לא יתיש אתכם באמצע הרכיבה עם האקסטרה דחיפה הזאת. כאשר רוכבים על האופניים החשמליות, התצוגה שבהן תראה לכם מה מהירות הרכיבה שלכם, ואיזה מרחק כבר עברתם. על פי סוג הדגם של האופניים החשמליות, הן עשויות לספק עד לכדי שמונים קילומטר של עזרה בדיווש, לפני הצורך בטעינה, מה שיחייב אתכם להטעין את הבטרייה, לחבר אותה לאופניים החשמליות, להפעיל את הכוח וכן להתאים את רמת העזרה של הדיווש לשם חיזוק הרכיבה שלכם.

האם אופניים חשמליות ידידות לסביבה?

אכן, אפשר לומר בפה מלא, כי אופניים חשמליות ידידותיות מאוד לסביבה. באותו הכיוון של טיול באופניים רגילים, ניתן ליהנות ממעלות סביבתיות באמצעות החלפת הטיול מבוסס הרכב בטיול עם האופניים החשמליות. משום שהאופניים החשמליות פועלות באמצעות בטרייה נטענת, ולא שורפות דלק, הן לא משחררות גזים רעילים לאטמוספירה.
האם זה קשה מדי לרכב על אופניים חשמליות?
בעוד אופניים חשמליות מצוינות לכל מיני חברים טובים או לקרובי משפחה, הן מאופיינות בכל מיני יכולות של סיבולת ושל רמות כוח. עם עוד קצת כוח, שטח גס כבר לא יהיה בעיה, ושום רוח נגדית ומבהילה אינה תאט את הרכיבה שלכם. הווה אומר, הן יהפכו את טיול האופניים שלכם לאפשרי וליותר מושך. בעוד לא כל האנשים ניחנו בכוח או בסיבולת של כמה ימים לרכיבה על האופניים, ברם, המון בריות רוצות לחוות את הנופים ואת המראות שבשטח במשך טיול אופניים, וכל מי שסובל מבעיות בגב או כאבי מפרקים, החיזוק שמאפיין את האופניים החשמליות שבא מהמנוע עוזר בדיווש וכן מפחית את העומס.

אופניים חשמליות שאינן מרעישות

אופניים חשמליות שאינן מרעישות

תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.