מדוע לבחור אופניים חשמליים 48v

אלו מאיתנו שלא בדיוק מבינים בפרטים הטכניים של אופניים חשמליים 48V, או כל סוג אופניים חשמליים לצורך העניין לא בהכרח ידעו על מה כל ההייפ. עקרונית, קל להגיד, ש-48V טובים מ-24, או 36, כי המספר גדול יותר. אך מה זה בעצם אומר, ולמי זה יכול להתאים?

מדוע לבחור באופניים חשמליים 48V?

אם מספר גבוה יותר מסמל "משהו טוב יותר", מדוע לא ללכת על 60V, ומעבר לזה? מדוע לבחור באופניים חשמליים 48V? ובכן, יש סיבות מאוד ספציפיות לכך, אותן נסקור בפסקאות הבאות. והרי,  גם אם ניתן להגיד ש-48V טוב יותר מ-36V, מי מאיתנו יודע להגיד בכמה, והאם ההשקעה בסוללות 48V אכן "שווה את זה"?

מה זה בכלל V?

הבה נתחיל בסקירה קצרה של האות הראשונה במילה: V. V מסמלת וולט. וולטים הם מדד לאנרגיה פוטנציאלית שסוללה יכולה להחזיק. ניתן לראות בו כמאגר האנרגיה שעושים בו שימוש כדי להפעיל את המנוע החשמלי של האופניים. ואם סוללה היא מאגר של אנרגיה פוטנציאלית, אז האנרגיה הזאת מיוצרת על ידי תגובות כימיות המתחוללות בתוכה. האנרגיה הכימית מומרת לאנרגיה חשמלית, שזורמת דרך הכבלים למנוע החשמלי.  מה זה אומר לנו? לא הרבה. אך כשאנחנו מדברים על וואטים, אנחנו מתחילים לזהות מה הערך של אופניים חשמליים 48V.

 

אופניים חשמליות 48V

כיצד וואטים מייצגים את כוח העבודה של האופניים?

כשאנחנו מדברים על וואטים, אנחנו מדברים על כוח. מה זה וואט? ובכן, כשאמפר (חוזק הזרם החשמלי) אחד של זרם חשמלי זורם דרך פוטנציאל וולט אחד, אנחנו מקבלים וואט. כלומר, כל התהליך הזה שווה לוואט אחד ("יחידת כוח עבודה אחת"). לשם השוואה, 745.7 וואטים (WATS) שווים כוח סוס אחד. מה כל זה מספר לנו? ובכן, רמת ה-V של סוללה מכריעה כמה כוח הסוללה יכולה להחזיק (זרם פוטנציאלי). ואופניים חשמליים 48V מחזיקים יותר פוטנציאל אנרגטי מאשר אופניים חשמליים עם סוללות 36V או 24V. כלומר, הם יכולים להחזיק יותר כוח פוטנציאלי ועל פי כן להיות פשוט יותר עוצמתיים לתפעול. הכוח הפוטנציאלי שסוללה חשמלית יכולה להחזיק, משמש את האופניים הן כדי להפעיל את המנוע והן כדי להפעיל את שער המערכות החשמליות (תאורה, מסך LCD, מערכת אודיו וכו').

מדוע לבחור באופניים חשמליים 48V?

אלו מאיתנו שתוהים, "אם וולטאז' (VOLTS) גבוה יותר, מספק יותר כוח פוטנציאלי לסוללה, מדוע לא לרכוש אופניים עם מיליון V?", יכולים לתהות כך בצדק. ובכן, לפי כתבות שונות באינטרנט, יש לכך שתי סיבות. הראשונה היא, סיבות בטיחות ותקנים. והשנייה היא, שגם אם היה ניתן, תאורטית, להרכיב סוללה עם כמות גבוהה מאוד של וולטאז', ייתכן שהמחיר לכך לא היה מצדיק את רכישת האופניים. כלומר, המחיר היה יכול לטפס לדרגות המחיר של רכבים מן השורה, או זו לפחות התאוריה. 

אם כן, אופניים חשמליים 48V הם גם אלו המספקים כוח פוטנציאלי רב יותר מאשר סוללות עם וולטאז' נמוך יותר, גם עומדים בתקני בטיחות הקיימים כיום וגם מגיעים עם מחיר נגיש למשתמש (אשר לא בר השוואה אל מול אופנוע או רכב יד ראשונה).
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.