מה הדגשים הכי חשובים, אשר בתורם יניעו אתכם לרכוש אופניים חשמליים V48?

נראה שזה מזמן אופניים חשמליים V48 מהווים את אחד מהפתרונות הכי מומלצים ואף הכי משגשגים לאתגרי התחבורה ביום יום של מרבית בני האדם, ובשל כך המון בריות חפצות לבחור בדרך ירוקה, תוך כדי צמצום טביעת הרגל הפחמנית שלהם, ולא רק זה.
במידה ותקפידו לקרוא את המאמר הזה ממש מן ההתחלה שלו ועד המלה האחרונה שכתובה בו, תגלו עולם ומלואו באופן כללי, ותגלו – מה הדגשים הכי חשובים, אשר בתורם יניעו אתכם לרכוש אופניים חשמליים V48, באופן ספציפי?

האם רכיבה על אופניים חשמליים V48 מייתרת את כל הבעיות שיש בכבישים? 

ברמה הכללית, ניתן לומר באופן מובהק, כי אופניים חשמליים V48 מהווים סוג של כלי רכב מופלא לשם צליחה של רכיבה ידידותית לסביבה, שיש בה המון יתרונות שתומכים בבריאות מיטבית. בכל מיני נסיבות ייעודיות, האופניים החשמליים האלו עשויים גם להפוך את הרכיבה שלכם להרבה יותר אפקטיבית, מכל כלי רכב אחר.
על פניו נראה, כי רכיבה על אופניים חשמליים אלו מייתרת את כל הבעיות שיש בכבישים.
הצלחנו לבלבל אתכם, תיכף נדגים ונמחיש לכם, והכול יתחבר לכם כמו קוביות. נניח שפלוני אלמוני נוהג במכונית רגילה, הייאוש או חוסר האונים מעמידה שוב ושוב בפקקים הארוכים, ולה תוסיפו את הקילומטראז' הרב, כמו גם את הסטרס שנלווה לחיפוש מקום חנייה נואש, ממש שומו שמיים.
מאידך, כאשר אותו פלוני אלמוני עושה שימוש בתחבורה ציבורית, הוא חייב להגיע לתחנת האיסוף, לחכות עד שהאוטובוס או שהרכבת יגיעו, לסבול מעצירה ומעיכובים בכל תחנה. ולעומת זאת, רכיבה על אופניים חשמליים שכאלו עשויה לסייע לכם למזער את כל התרחישים הממש בלתי רצויים הללו.

האם רכיבה על אופניים חשמליים V48 מחזקת את הבריאות הנפשית?

כל בר דעת כבר השכיל להטמיע, בפרט בזמנים כל כך מאתגרים שאנו חווים כיום, עד כמה חשובה הבריאות המנטלית, הפסיכולוגית או הנפשית שלכם, שאותה תוכלו בהחלט לחזק באמצעות רכיבה על אופניים חשמליים V48, שזאת היתכנות פשוט אדירה לספוג באופן תמידי כמה שיותר אנדורפינים, משהייה תחת קרני השמש, מפעילות גופנית במיטבה, ומספיגה של אוויר צח, וכולי.
כמו כן, רכיבה על אופניים חשמליים שכאלו מהווה סוג של דרך נפלאה להרגיש שבידכם השליטה ברכיבה שלכם, כמו גם ליהנות משחרור ומהיותכם חופשיים.

דגמי אופניים חשמליים 48V המומלצים ביותר שלנו:

האם רכיבה על אופניים חשמליים V48 יקרה לתפעול?

בעוד שנהיגה על גבי רכב קונבנציונלי כרוכה בהרבה הוצאות כספיות, רכיבה על אופניים חשמליים V48 עשויה להסתמן כפתרון המושלם לכל מצוקה כלכלית. כמו כן, ממש זול לתפעל אותם, בפרט אם כלי הרכב שלכם כבר ישן, וההוצאות הכספיות עבור התפעול וההחזקה שלו מרקיעות שחקים.

האם אופניים חשמליים V48 נחשבים למגמתיים?

נראה, על פניו כי אופניים חשמליים 48v נחשבים למאוד מגמתיים, כאשר אחת מהתכונות הנפלאות שמלוות אותם, שמרגע הגיעם הם צוברים יותר ויותר פופולריות חיש מהר.
כאשר בכל העולם עושים הכול כדי להתרחק מזיהום סביבתי, כל בני האדם תרים היום אחרי אמצעי הנעה עם השפעה נמוכה לטיול היום יומי, נקיים וכן אפקטיביים, כאשר מובן שאופניים חשמליים מהסוג הזה, בעודם הדרך האידיאלית לקצור בהצלחה את כל ההיבטים הללו, תוך כדי חיסכון כספי אדיר, הינם כסוג של הצהרה לגבי המצב במשבר האקולוגי המתמשך במרחבי תבל.

האם זה זול למדי להתנייד עם אופניים חשמלייםV48?

זה ממש זול להתנייד עם אופניים חשמליים V48, בפרט לעומת כלי רכב אחרים, בעודם בוודאות מהווים את אחת מן הדרכים הכי זולות להתניידות.
הרכיבה עליהם מייתרת כל דאגה להצטייד ברישום מסוים או ברישיון נהיגה, טעינת הבטרייה זולה למדי, לא נדרש לשלם בשביל מקום חנייה, וכיוצא בזאת.
הדגשים חשובים ברכישת אופניים חשמליים 48 וולט
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.