מה הדרך הכי נכונה למצוא בטרייה לאופניים חשמליות איכותית?

בניגוד לכלי רכב מונעים בנזין או סולר, או לעומת אופניים מסורתיים, קולנועית, סקייטבורד, וכל סוגי הרכבים האחרים, האופניים החשמליים מציעים לכם עולם ומלואו.
לא צריך להיות גאונים גדולים כדי לבחור את סוג האופניים החשמליים הכי טובים בשוק, אבל צריך להבין קצת יותר עליהם, כמו גם על בטרייה לאופניים חשמליות.
מתוך המקום הכי טהור של לנסות לעזור לכם, ההמלצה הגורפת שלנו שתקראו ברצף את המאמר הזה, למן ראשיתו ועד לתומו, וכך תוכלו לחדד את התובנה, בין השאר, של – מה הדרך הכי נכונה למצוא בטרייה לאופניים חשמליות איכותית?

איזה סוגי בטרייה לאופניים חשמליות יש כיום? 

מביני עניין תמימי דעים, כי באופניים חשמליים הכי עדכניים או הכי חדישים יש להוסיף את הסוג של בטרייה לאופניים חשמליות ליתיום יון, בעוד שלאופניים חשמליות מיד שניה יכולה להיות התאמה שונה לגמרי. האופניים החשמליות היותר "עתיקות" עשו שימוש בבטרייה מסוג של עופרת כבדה ביותר, ולאחריה הגיע הסוג של ניקל מתכת ושל ניקל קדמיום, ששני הסוגי הללו היו יותר קלים, ולמרות זאת ניכרו ביכולתם לשמור על כמות שימושית של קיבולת לרכיבה מאוד קצרה, שהם יותר מתאימים למי שמחפש אופניים חשמליות ממש זולים משומשים. ברם, חרף ההוצאות הכספיות המרובות יותר, בטרייה ליתיום יון לאופניים חשמליות נחשבות כאיכות מצוינת, ועם קיבולת מרשימה, שבדרך כלל נחשבת להיתכנות הכי מעשית, מה שיספק לכם בהכרח אריכות ימים של הבטרייה, טווח מתאים וערב רב של מהימנות. יתכן שתיתקלו בביקורות או בחוות דעות בכל מיני וריאציות על בטרייה לאופניים החשמליות מסוג הליתיום יון שמעורבים בה מנגן או קובלט, וכיוצא בזה, אך הסירו כל דאגה מעל לבכם, המומחים לדבר ממש לא תמימי דעים איזו וריאציה הכי מועדפת, ועל כן נכון לעכשיו יותר חשוב להצטייד בסוללה לאופניים חשמליות מהסוג של ליתיום יון שמאוד איכותית, בלי כל קשר לכימיה שהיא מכילה, כאשר הלכה למעשה המשמעות של זה בטרייה לאופניים חשמליות עם תאים אשר הינם המרכיבים האישיים שבה, מיצרנים עם מוניטין נרחב.

מה הם מצבי ההרכבה של בטרייה לאופניים חשמליות? 

קיימים שלושה מצבי הרכבה של בטרייה לאופניים חשמליות הכי שכיחים – האחד, משולב לגמרי במסגרת; השני, מתלה אחורי; ואילו השלישי, על הצינור למטה. הסוג השלישי עשוי להיות פחות מסובך לאופן העלייה או לאופן הירידה מהאופניים החשמליות, אבל סינרגיה של הבטרייה של האופניים החשמליים במסגרת, למשל, מעניק הגנה מרבית מפני מהמורות, והמון בני אדם סבורים שהוא יותר אסתטי. מתקינים אותה על גבי הצינור התחתון והמשולב במסגרת מיטיבים עם הטיפול, לעומת בטרייה שמתקינים על גבי המתלה, וזאת בשל המשקל שנשמר מרכזי ונמוך. הסוג הראשון ממש סביר בשביל סוללה יותר קלה של אופניים חשמליות עמוסות, שמתעתדים לרכוב עליהן בצורה יותר עדינה. ברכיבה עם עומס כבד, המשקל העודף שלמעלה ומאחורי האופניים החשמליות עשוי להתחיל להשפיע על הרכיבה. מאידך, הבטרייה מהסוג הזה נמצאת במספר ניכר של אופניים חשמליות מאוד איכותיים, ולא לריק. ונסיים עם הסוג השני, שנחשב עדיין לשכיח ביותר, אבל יש נטייה להחליף אותו כיום עם הזמן בבטרייה של אופניים חשמליות שמשולבות במסגרת.

מתי צריך בטרייה לאופניים חשמליות קטנה?

באופן גורף נגיד, כי יש להחליף בטרייה לאופניים חשמליות בגדולה יותר כאשר אפשר לעשות זאת, משום שהמובן של פעולה זאת מתקשר לחיים הרבה יותר קלים לבטרייה של האופניים החשמליות, משמע הרבה פחות מחזורי טעינה, וכן יותר טווחי טעינה. 
סוללה לאופניים חשמליים
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.