מה הם אופניים חשמליים קטנים?

האם מדבור באופניים לילדים קטנים או משהו אחר?

איך אפשר לדעת באילו אופניים חשמליים קטנים מדובר?

כדי לדעת באיזה סוג אופניים מדובר, רצוי לשאול את המוכר שיכול לתת לכם מידע יותר ברור אודות אופניים חשמליים קטנים.
יתכן שמדובר על אופניים חשמליים לגילאים קטנים בין 3 עד 5, או לחלופין באופניים בעלי שלדה נמוכה שמעניקה חוויית רכיבה שונה.
תמיד אפשר לעשות חיפוש בגוגל, כדי למצוא מידע יותר שימושי וזמין אודות סוגי אופניים קטנים ולאילו גילאים הם מיועדים.

אופניים חשמליים קטנים

סוג אופניים חשמליים אלה מגיעים עם גלגלים קטנים, שמאפשרים קיפול יותר נוח, משקל נשיאה יותר קל ואפשרות הנגשה בכל מקום בזמן קיפול.
אופניים חשמליים סטנדרטיים הם בעלי משקל מעל ל-25 ק"ג, בעוד משקל אופניים חשמליים קטנים פחות מ-20 ק"ג, שמהווים יתרון יותר נוח.
סוג אופניים אלו מהווה יתרון משמעותי גם בזמן רכיבה ונחשבים למהירים ביחס לאופניים חשמליים מסוגים אחרים.

יתרונות של אופניים חשמליים קטנים

  • משקל נמוך – פחות מ-20 ק"ג

  • אפשרויות אחסון – ניתן לקפל את האופניים ולאחסן אותם בכל מקום.

  • גלגלים יותר קטנים מאשר גלגלים סטנדרטיים שמתחילים מ-20 אינץ'.
  • סוללה מוסלקת שבנויה לתוך השלדה או בעלי סוללות חיצוניות קטנות.
  • אפשרויות קיפול מהירות.
  • זריזים יותר

ההבדלים בין אופניים חשמליים

בעוד לאופניים חשמליים קטנים יש כמה יתרונות מאוד מגניבים, יש להם גם כמה חסרונות והבולט ביותר שהוא שאתם תרגישו כל מהמורה בכביש.
בגלל גובה אופניים, הם יותר קרובים לרצפת הכביש, מה שיגרום לכם להרגיש כל קפיצה וזה יכול להפוך את הרכיבה לפחות נוחה.
מנגד, לאופניים בגודל סטנדרטי בשל גודל גלגלים, יש יתרונות רבים כגון מהירות נסיעה יותר גבוהה וחיי סוללה יותר ארוכים.

איפה אפשר למצוא אופניים כאלה?

גוגל הוא החבר הכי טוב שלכם, אל תהססו להשתמש בו ולערוך חיפוש שייתן לכם מידע נגיש ואתרים רבים.
תוכלו למצוא הון חנויות אופניים מקוונות, ליצור קשר דרך האתר ולשאול את המוכר על ההמלצות שלו לגבי סוגי אופניים.
כמו כן, תוכלו לבדוק בעצמכם את סוגי האופניים הקיימים ברשות אותה חנות, בקטלוג בנוי בתוך האתר שאף מציע מפרט ברור על כל סוג אופניים.

מה לעשות אם הלכה הסוללה?

בזמן רכישת אופניים חשמליים, לרוב תקבלו עד שנתיים אחריות על תיקון או החלפת חלקים על האופניים.
בין אם זו סוללה שהתקלקלה או החלפת ציוד נוסף, האחריות שקיבלתם אמורה לכסות את כל זה ולמזער את עלות התיקון הנדרש.
בגלל שבחלק מאופניים חשמליים קטנים הסוללה בנויה לתוך השלדה, רצוי לקחת את האופניים למוסך המתאים לתיקון ולא לנסות לתקן בעצמכם.

מחירי אופניים

מחירי האופניים החשמליים משתנים בהתאם למפרט שלהם והייחודיות שלהם, אך תוכלו למצוא אופניים שמחירם מתחיל מאלף ₪.
אם תרצו אופניים חשמליים נמוכים במחיר משתלם, תתייעצו עם המוכר שיוכל לספק לכם מידע על סוגי האופניים השונים.
כמובן שאם תרצו להשקיע באופניים חשמליים יותר איכותיים, תצטרכו להשקיע סכום כסף לא קטן כדי להגשים את הצורך שלכם.
עם זאת, לאופניים חשמליים יותר יקרים, יש גם יותר פונקציות וגאדג'טים שיכולים להוסיף לחוויית הרכיבה שלכם.
בין אם זה נפח מנוע יותר גבוה, חיי סוללה יותר ארוכים, גלגלים יותר עבים, בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים או אפילו טעינת USB למכשיר סלולרי.
כל דבר נוסף שמותקן על האופניים לפי בחירתם, יחשב כחלק מהסכום הסופי, וזה ישנה משמעותית את המחיר שתשלמו בסוף.
 
אופניים חשמליים קטנים
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.