מה ישכנע אתכם לבחור באופציה של חנות אופניים חשמליים תל אביב?

מי שמעוניין לרכוש אופניים חשמליים דרך חנות אופניים חשמליים תל אביב ניצב בפני הדילמה הנצחית – האם עדיף לכם לקנות אותם דרך חנות אופניים חשמליים מסורתית, או דווקא דרך חנות אופניים חשמליים און ליין. בעוד הדעות חלוקות לכאן או לכאן, החלטנו לכתוב מאמר שתומך דווקא ברכישה של אופניים חשמליים דרך חנות און ליין, משום שכך אפשר לחסוך בהרבה הוצאות כספיות, זה קל, מאזור הנוחות שלכם, וזה מהיר, אבל לא רק. באם תמשיכו לקרוא עד לתום המאמר הזה, תגלו מה ישכנע אתכם לבחור באופציה של חנות אופניים חשמליים תל אביב און ליין...

האם קנייה דרך חנות אופניים חשמליים תל אביב באינטרנט מלווה בהרבה כסף בגין המשלוח? 

לא רק שקנייה דרך חנות אופניים חשמליים תל אביב באינטרנט אינה מלווה בהרבה כסף בגין המשלוח, כי אם בסכום כסף זניח ביותר נוכח התרומה הרבה, כי אם יש חנויות לאופניים חשמליים באינטרנט שיציעו לכם גם משלוח ללא חיוב כספי בכלל. צוות החנות משקיע המון מאמצים וזמן באריזה ייחודית, באופן הזה שהאופניים החשמליים יגיעו הישר אליכם במצב נהדר וכמעט מורכבים במלואם, ולרוב ייקח לכם פחות מחצי שעה להשלים את הרכבתם. כדאי שתבררו מלכתחילה את התמחור המבוקש למשלוח של האופניים החשמליות כי יש חנויות שמוסיפות דמי משלוח די גבוהים, על מנת לכסות על עוד עלויות בגין משקל או גודל רבים יותר.

האם חנות אופניים חשמליים תל אביב מקוונת מייתרת את ההוצאה הכספית בגין עמלות סוחרים? 

בפירוש כן, חנות אופניים חשמליים תל אביב מקוונת אכן מייתרת את ההוצאה הכספית בגין עמלות של סוחרים, מה שמקנה לכם תג מחיר מעולה, ומוצר הכי איכותי שיש. אין מי שאוהב לשאת בעמלות נסתרות ולסבול עלות יותר גבוהה עם חנות לאופניים חשמליים קונבנציונלית. בקנייה דרך האינטרנט לא תצטרכו לשלם בכלל עלות נוספת בגין מציאת אופניים חשמליים אחרים או בגין עמלות. חנויות לממכר אופניים חשמליות בתל אביב מקוונות שולטות בכל חלקי תוחלת החיים של המוצרים, בין אם זה שליחה למקום היעד שלכם ובין אם ייצור ואחסון המוצרים. באמצעות ייתור גורמי התיווך, מובטח לכם מחיר תחרותי מאוד על האופניים החשמליים הכי איכותיים שתבחרו. 

האם חנות אופניים חשמליים תל אביב מקוונת מציעה שירות לקוחות ידידותי למשתמשים? 

אין כל ספק, כי חנות אופניים חשמליים תל אביב מקוונת מציעה לכם שירות לקוחות ידידותי למשתמשים, שירות שמבין בדיוק כיצד לסייע לכם ברגעים שאתם ממש חייבים את העזרה שלהם, בעוד הם מקפידים לעמול במשנה מרץ ומאוד קשה, על מנת לוודא כי כל בקשה, צורך, מאנה או תלונה שלכם תיענה בהקדם האפשרי, תוך כדי מציאה של פתרון מושלם ובאופן הכי מהיר. חרף העובדה שתרכשו אופניים חשמליים באופן מקוון, תקבלו בדיוק את אותה הרמה של שירות לקוחות כביכול הייתם רוכשים מהחנות המסורתית באופן אישי, מתוך כוונה כנה שתתאהבו לגמרי באופניים החשמליים שבחרתם מראש. לא משנה מה יהיו הצרכים שלכם, שירות הלקוחות של חנות האופניים החשמליים ברשת האינטרנט מעוניין לעבוד עמכם על מנת להבין אתכם ואת הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר. אם זאת הפעם הראשונה שבה אתם קונים אופניים חשמליים בחנות בתל אביב און ליין, או שבא לכם לשדרג את הזוג הישן שלכם, הצוות של שירות הלקוחות ילווה אתכם לאורך כל הדרך, כדי לסייע לכם לקבל החלטת רכישה מושכלת. כאשר ההיצע של היכולת ושל הדגמים הוא נרחב, צוות שירות הלקוחות יעבור אתכם על כל האופציות שלכם, בשביל להתאים לכם את האופניים החשמליים שיהיו הכי מוצלחים בשבילכם. 
חנות אופניים חשמליים תל אביב
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.