מה צריך לדעת לפני שבוחרים אופניים חשמליות ביגפוט?

ניידות בעידן המודרני כבר קנתה לה שם, ואפשר למצוא אותה בדמות של קסם דו גלגלי אשר מונע באמצעות חשמל. אף במידה והעולם של אופניים חשמליות ביגפוט זר לכם לגמרי, ואף במידה ואתם כבר ניסיתם הכול, הכרת המעלות שהן מספקות תאפשר לכם ממש להבין את כל הסיבות לאהוב אותן. אנא ממכם, התחילו ואף המשיכו לקרוא עד סוף המאמר, וכך תבינו – מה צריך לדעת לפני שבוחרים אופניים חשמליות ביגפוט?

מה בדבר התחזוקה של אופניים חשמליות ביגפוט? 

במידה ותקנו דגם של אופניים חשמליות ביגפוט חדש, ולא יד שניה, הן בכלל לא ידרשו תחזוקה. מה שכן דורש תשומת לב הוא לשמור אותן נקיות, בפרט את השרשרת, שאותה יש לשמן במוצר ייעודי, ולהשגיח על הרפידות של הבלמים, בדיוק כמו אופניים אנלוגיים.
אך כשזה מגיע לתיקון של האופניים החשמליות האלו, זה ממש קל בדיוק כמו תיקון של אופניים קונבנציונליות. תג המחיר של תיקונים ושל תחזוקה שלהן ממש לא אמור להיות גבוה מדי, אבל קשה למצוא איש מקצוע מומחה בתחום זה.

האם הרכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט מהירה יותר? 

בשל חיזוק המנוע של אופניים חשמליות ביגפוט, יש באפשרותכם ליהנות מהגברה של המהירות הממוצעת שלכם, שנהגתם לרכב על אופניים מסורתיים.
הווה אומר, גם עם אותו תוספת מטען או אותן רמות מאמצים, יש באפשרותכם לרכב בדיוק באותה המהירות, או אף רבה יותר לו הייתם רוכבים על אופניים קונבנציונליים.
כמו כן, במידה וחשוב לכם לתת לרגליים שלכם, הנכם עשויים לבחור לעשות שימוש במצב רק של מצערת, על מנת לרכב עד עשרים קילומטרים לשעה ללא כל דיווש.

האם רכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט מציעה נוחות מרבית?

בעוד אופניים חשמליות באופן כללי כבר מזמן הציגו הוכחות של פתרון מיקרו ניידות מאוד נוח לכל המבוגרים, האפשרות לרכב על אופניים חשמליות ביגפוט מתהדרת במרחקים יותר ניכרים ובמהירות רבה יותר לעומת הרכיבה על אופניים מסורתיים, עובדה זאת כשלעצמה מאפשרת לכם אף לגמוע מרחקים ארוכים ואף לקצר את זמני הרכיבה, בין אם הנכם רוכבים לכיוון החוג של הילדים שלכם, ובין אם אתם רוכבים לכיוון מקום העבודה שלכם. 

האם הרכיבה על אופניים חשמליות ביגפוט יכולה להגיע לטווח נרחב?

משום שלעומת אופניים מסורתיים, הרכיבה על גבי אופניים חשמליות ביגפוט הרבה יותר מהירה, היא מגדילה את טווח הרכיבה הכולל שלכם לבלי היכר. במידה ואתם רוכבים על האופניים החשמליות מבית היוצר של ביגפוט, הנכם עשויים גם להוסיף ערכה של בטריות מסוג של ליתיום יום, עוד אחת, ליתר ביטחון, וזאת על מנת להכפיל לאלתר את טווח הרכיבה שלכם, מדובר בכמות כפולה של רוויית נחת מחיי הבטרייה, כאשר המובן של הדברים הוא רכיבה פי שניים מהאפשרות הרגילה. כדאי שממש תשימו לב, כי הטווח הכולל של הבטרייה מסוג האופניים החשמליות האלו תלוי בכמה היבטים, כמו לדוגמא – עשיית השימוש במצערת, מטען כולל, רמת הסתייעות בדוושה, תנאי הכביש או תנאי מזג האוויר, וכן שיפועים, וכיוצא בזאת.

האם אופניים חשמליות ביגפוט מציעות ורסטיליות מרשימה?

אופניים חשמליות ביגפוט בהחלט מציעות לכם ורסטיליות מרשימה, בעודן כלי רכב רב גוני אידיאלי. יש שלושה דרכים לרכב על האופניים החשמליות הללו – על ידי מצערת, על ידי רק פדלים, או באמצעות הסתייעות בדוושה, בעוד יש להן מנעד רב של אביזרים תואמים, שניתן להתאים אותם באופן אישי לחוויית הרכיבה שלכם, באופן כזה שתתאים למאוויים, לדרישות או לצרכים  שלכם. 
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.