מנעולי אופני קריפטונייט – מה זה אומר?

כל בעל אופניים, באשר הוא, חייב להבין שהוא צריך להצטייד במנעול לאופניים איכותי, וחיוני להסתייע בשירותים של חברת קריפטונייט. עד כמה שיש חשיבות תהומית לעצם העניין, עדיין המון בני אדם מתעלמים באופן גורף מעובדה זאת.
כמו כן, יש בעלי אופניים שמוצאים טרחה מסוימת בהכרח לנעול את האופניים שלהם לכל מקום שאליו הם מגיעים.
אך לרוע המזל, כאשר כבר גנבו להם את האופניים, הינם חדורי הבנה שמעתה ואילך הם יאבטחו את האופניים שלהם.
ברור לנו שלוח הזמנים שלכם עמוס מאוד, אבל אם כבר הגעתם עד הלום, לא תשקיעו קצת זמן ותקראו למן ראשית ועד לתום המאמר? וכך תוכלו להבין מה זה אומר מנעולי אופני קריפטונייט?

מה זה בכלל מנעול לאופניים קריפטונייט ? 

זה נוהג מאוד שכיח לעשות שימוש כיום במנעול לאופניים, על מנת לאבטח אותם כראוי. בעוד קיימים כל מיני סוגים של מנעולי אופניים בשוק במציאות העכשווית, מנעול לאופניים קריפטונייט בהחלט מתעלה מעל כולם. מנעול אופניים טיפוסי מתהדר בשתי קצוות, בעוד הראשון – מתחבר לגלגל האחורי של האופניים; ואילו השני – מתחבר לצינור העליון של שלדת האופניים. ישנם תרחישים שלאורם ניתן למצוא אף מנעולי אופניים שיש בהם כבל בלולאה מסביב שני גלגלי האופניים, ועוד אחד שמתחבר מלמעלה, מן הגלגל הקדמי לצינור העליון.

האם מנעול לאופניים קריפטונייט נחשב למנעול האופניים הכי מאובטח שיש כיום בשוק? 

מעבר לכל ספק, מנעול לאופניים קריפטונייט נחשב לסוג מנעול האופניים הכי מאובטח שיש כיום בשוק, בעוד שקדו עיצובו בתור סוג של מנעול אופני אבטחה מושלם.
מנעול לאופניים זה קיבל את הציון המקסימלי בסולם האבטחה של חברת קריפטונייט, ממש עשר מתוך עשר.
עם מנעול לאופניים זה תיהנו מאופניים תקינים והן מאובטחים למדי במקומות עירוניים, בהם עקומת הפשע והגניבות בשיאה.

למה נועד איפוס של מנעול לאופניים קריפטונייט? 

אפשר כיום לעשות שימוש בנתונים מסוימים, על מנת לקבוע את מיקום מנעול האופניים קריפטונייט, ויתכן שאף לבטל את קוד הנעילה שלו.
על מנת להימנע ממצבים שכאלו, יש בני אדם אשר נוטים לאפס את המנעול לאופניים חדשות לבקרים. כמו כן, איפוס זה מסייע בניעור האבק מן מנעול האופניים, כמו גם בשמירה על תפקודו כראוי.
במידה ולא תתחזקו באופן קבוע את מנעול האופניים, יצטברו בו כל מיני מזהמים, לכלוך, אבק או חול, וכל זה עשוי לייבש את מנגנון הנעילה של האופניים, ויקשה עליכם לסובב את החוגות שבו, בשביל להפעיל את מנגנון נעילת מנעול האופניים ככל שזה יהפוך ליותר קשה עם הזמן.
על כן מסתמן הפתרון המושלם והוא בדמות של איפוס מנעול האופניים, כמו גם הסרה של הפסולת אשר הצטברה בו.
קודם כל, בקנייה של מנעול לאופניים מבית היוצר של קריפטונייט, לפעמים נדרש להתאים את הסינרגיה שלו על פי סדר העדיפויות האישי שלכם.
במידה ולא תקפידו לאפס את מנעול האופניים, כי אז האופניים שלכם יהפכו להיות טרף קל לכל הגנבים, באשר הם, שישכילו להבין מבעוד מועד את המספרים שבחרתם מלכתחילה, וזאת בעיקר הסיבה שיש משנה חשיבות לאיפוס של מנעול האופניים בתום יממה מאז הבאתו מהחנות.
אחרי שתאפסו כבר את מנעול האופניים, כדאי שתחליטו על אחד מהקומבינציות הכי מוצלחות, שגורמות לכם להרגיש בנוח, באופן כזה שבמידה ויגנבו לכם את האופניים חלילה, הדבר יקשה על הגנב לנסות לנחש את רצף הקומבינציה שבחרתם. במידה וסיפרתם למישהו על הקומבינציה הסודית של מספרי מנעול האופניים שלכם, תמציאו שילוב אחר.
רק לאנשי שלומכם ולכם צריכים להיות המספרים החדשים והסודיים שבקומבינציית המנעול לאופניים שלכם. מנעול האופניים קריפטונייט בהכרח יספק הגנה מרבית על האופניים שלכם, וכן ישפר לאין ערוך את מערכת האבטחה שלהם, וכולי.
מנעול קריפטונייט שישמור לך על האופניים החשמליים
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.