קורקינטים חשמליים למכירה

איפה אפשר למצוא אותם ומה מחירם.

מה ההבדל בין קורקינטים לאופניים חשמליים?

ההבדל המשמעותי בין אופניים וקורקינטים חשמליים לרוב, היא המהירות אליה הם מסוגלים להגיע ולא כל קורקינט יכול לבצע את זה.
לכן אם אתם ממהרים לעבודה, הבחירה האידיאלית תהיה אופניים חשמליים וזאת שהם עומדים בדרישות החוק ולא עולים על 25 קמ"ש.
לעומת זאת, קיימים קורקינטים חשמליים למכירה שמסוגלים להגיע למהירויות כאלה, אך הם מאוד מסוכנים בנסיעות מהירות.

איפה ניתן למצוא קורקינטים חשמליים למכירה?

יש לכם מגוון ענק של אפשרויות בין אתרי האינטרנט השונים, אשר מציעים מגוון רחב של יצרנים מובילים.
כמו כן, תוכלו לעשות סיבוב ברחבי עיר מגורכם ולחפש חנויות אשר מוכרות אופניים חשמליים וציוד מתאים.
תוכלו לשאול את המוכר בחנות אם הוא גם מייבא קורקינטים חשמליים למכירה, שיתאימו לכיס שלכם מבחינת עלות.

נשיאת ציוד או נוסעים נוספים

בשל הגודל של הקורקינט החשמלי, הוא מהווה חסרון משמעותי למי שרוצה לשאת משהו על הקורקינט.
כמו כן, לאפשר לאדם נוסף לרכב איתכם על הקורקינט החשמלי עלול להוות בעיה הן מבחינת מקום עבור שניכם והן מבחינת בטיחות.
ישנה אופציה להתקין מושב ישיבה על הקורקינט למען הנוחות שלכם בזמן רכיבה, רצוי לבדוק קודם אם זה ישפיע על היציבות של הקורקינט.

קורקינטים חשמליים למבוגרים

בעוד הקורקינטים החשמליים לילדים מגיעים בעיצובים חמודים וטווחי מהירות נסיעה עד 25 קמ"ש, קורקינטים למבוגרים לוקחים את הקורקינטים לשלב אחר.
תוכלו למצוא המון דגמים של קורקינטים חשמליים למכירה למבוגרים עם מהירות עד 40 קמ"ש, עד 13 ק"ג משקל אחרי קיפול ובעיצובים מדהימים.
ניתן למצוא בקלות מידע על קורקינטים חשמליים למבוגרים, דרך אתרי אינטרנט שונים המציעים מכירת אופניים וקורקינטים חשמליים.

מה ההבדל בין קניית קורקינט בחנות רגילה וחנות מקוונת

בחנות מקוונת אתם יכולים לראות איך נראה הדגם, לקרוא את המפרט של הדגם ולרכוש אותו באשראי במידה וזה מה שבחרתם.
אך בקנייה מקוונת הקורקינט החשמלי ישלח אליכם הביתה בחלקים, תצטרכו ללכת לטכנאי שמתמחה בהרכבה של קורקינטים חשמליים למכירה.
במידה והחלטתם להרכיב את הקורקינט בעצמכם, לא תקבלו החזר כספי כי הקורקינט נחשב לכלי תחבורה לכל דבר על פי הגדרות חוק.
כך שאם עשיתם משהו לא נכון בהרכבה, תצטרכו לשלם כדי לתקן את הנזק שעשיתם או לחילופין לבדוק עם החנות אם הם מספיק את השירות בחינם.

על מה בעצם מקבלים אחריות על קורקינטים חשמליים למכירה?

האחריות ניתנת על הבקר של הקורקינט, מנוע, צג, מערכת חשמל וסוללת הקורקינט, כל דבר מעבר לכך אינו נכלל באחריות.
במידה והקורקינט שלכם נשבר, קיבל קורוזה, יש למטען של הקורקינט בעיות או תקלות מכניות שונות, תצטרכו לשלם מכספכם עבור התיקון.
תוכלו לבדוק מול החנות ממנה רכשתם את הקורקינט אם יש להם מעבדת תיקונים, או במידה ואין אם הם יכולים להמליץ על אחת טובה ומהימנה.

למה עדיף קורקינט חשמלי על אופניים חשמליים

הרבה אנשים בוחרים באופניים חשמליים בגלל שניתן לשבת עליהם, אך ניתן להרכיב מושב גם על קורקינט חשמלי ולהנות מהרכיבה שלכם.
קורקינטים חשמליים מהווים כמה יתרונות כמו משקל נשיאה, קומפקטיות ונוחות שהאופניים החשמליים לא יכולים לספק לכם.
לא צריך לחפש שרשרת ומנעול כדי לקשור את הקורקינט, אלא רק לקפל אותו, לקחת אותו איתכם לכל מקום ולאחסן אותו בקלות.
יש שלושה סוגים של קורקינטים חשמליים למכירה, קורקינטים מתקפלים, קורקינטים עם מושב שמעט יותר גדולים ומגושמים וקורקינטים עם שלושה גלגלים.
 
קורקינטים חשמליים למכירה
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.