תיקון אופניים חשמליים תל אביב

איפה ניתן למצוא תיקוני אופניים חשמליים בתל אביב.

למה צריך תיקון אופניים חשמליים תל אביב?

מאחר ותל אביב זאת עיר מרכזית המונה אלפי אנשים החיים בתוך העיר או לשולייה, מציאת מעבדה לתיקון אופניים חשמליים תל אביב זה דבר חיוני.
כיום המוני אנשים משתמשים באופניים חשמליים לצרכים שונים, לרוב לשם הגעה מיעד אחד לאחר במהירות וזמן קצר יותר.
כאשר תחבורה ציבורית תלויה בתנועה זורמת על הכביש ומהווה אתגר לאלה הממהרים להגיע לעבודה או לימודים.
אופניים חשמליים הפכו לפתרון אידיאלי עבור כל הממהרים בבקרים, לכן מעבדה לתיקון אופניים בתל אביב זה דבר נדרש.

איפה מוצאים מעבדת תיקונים בתל אביב?

למצוא מעבדה לתיקון אופניים חשמליים תל אביב זה לא פשוט, במיוחד עבור אלה שלא מבינים את השפה או לא יודעים היכן לחפש.
דרך אחת היא לברר דרך בית העסק בו רכשתם את האופניים החשמליים, תשאלו את המוכר אם הוא עובד עם טכנאי או מעבדה.
לחילופין תוכלו לשאול אם הוא מכיר מעבדה לתיקון אופניים חשמליים, של יצרן הדגם שרכשתם או מעבדה שכן מספקת שירותים עבור אותו יצרן.
או שתוכלו לחפש באינטרנט מידע על מעבדות תיקונים או טכנאים, אך רצוי שתבררו אם אכן נותנים שירות ליצרן האופניים במתחם.

עם בית העסק לא עובד עם מעבדה או טכנאי, מה עושים?

במידה ובית העסק בו רכשתם את האופניים החשמליים, אינו עובד עם מעבדה או טכנאי שמתקנים את הדגם שקניתם יש לכם כמה אפשרויות.
תוכלו לברר עם בעל בית העסק אם הוא מכיר טכנאי המעניק שירות תיקון אופניים חשמליים תל אביב או מעבדה מוכרת ומוסמכת לעבוד עם אותו יצרן.
אחת מהן היא לברר באופן עצמאי דרך האינטרנט אודות מעבדות, העובדות עם יצרן הדגם של אופניים חשמליים אשר רכשתם.
או להיכנס לאתר היצרן עצמו ולבדוק אם יש מעבדות שירות, או טכנאים העובדים ישירות עם אותו יצרן שיכולו לספק תיקוני אופניים חשמליים.

האם האחריות מכסה תיקון שלא קשור לחלק חשמלי?

חשוב לציין שהאחריות אשר אתם מקבלים בעת רכישת אופניים חשמליים, אינם של בעל העסק אלא יצרן האופניים החשמליים.
האחריות הניתנת תקפה רק לגבי רכיבים חשמליים על האופניים כגון צג, סוללה ומנוע, אך כל תיקון או החלפת חלק שאינו קשור בחשמל לא נכלל.
כדי לקבל אחריות מלאה במידת הצורך לתיקון אופניים חשמליים תל אביב, אולי תרצו לבחון אופציה של רכישת ביטוח לאופניים חשמליים.
אותו ביטוח יכלול הוצאות על תיקונים והחלפת חלקים במידת הצורך של כל חלק, בין אם הוא חשמלי או לא וכולל גם ביטוח נגד גניבת אופניים.

מה הם החוקים לגבי שדרוג אופניים חשמליים?

אם אתם רוצים לבצע שדרוג תיקון אופניים חשמליים, הנה כמה דברים שרצוי לדעת לפני שאתם משדרגים.
על פי תקנות תעבורה תשכ"א – 1961, מותר לבצע שדרוג על המנוע כל עוד הספק המנוע לא עולה על 250 וואט.
שדרוג מנוע מעבר להספק זה, יהפוך את האופניים החשמליים שלכם ללא חוקיים וזה מאפשר לשוטר לעצור אתכם לבדיקה.
במידה ונמצא כי האופניים לא עומדים בתקנות החוק, רשאי השוטר להוציא את האוויר מהשסתומים באופניים כדי למנוע המשך רכיבה עליהם.
כל החוקים בתקנות התעבורה לרוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים, נוצרו כדי לשמור על הרוכבים, נהגים והולכי רגל כאחד.
אופניים חשמליים הם כלי רכב לכל דבר, אין להקל ראש בחוקים לפני רכיבה על אופניים חשמליים וחשוב להקפיד לשמר אותם.
 
תיקון אופניים חשמליים תל אביב
תקנון האתר


תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אופני דניאל מרח' מסילת ישרים 8, תל אביב, עוסק מורשה 300594249 (להלן: 'Address') באמצעות אתר האינטרנט http://www.danielbicycles.co.il/ להלן: ('Gmix' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .הזמנות באתר

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה אופני דניאל את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.משלוח המוצר

1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים עד בית הלקוח. המוצר יגיע לבית הלקוח בין 3-5 ימי עסקים.

2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לגולש תינתן אפשרות לביצוע איסוף עצמאי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות האתר בלבד. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר . היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה , אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי אופני דניאל, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

במידה והלקוח יהיה מעוניין לקבל אופניים/ אופניים חשמליים מורכבים ולא באריזתם במקורית, לא תינתן אפשרות להחזירם/ להחליפם.ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ו/או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .


אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אופני דניאל ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.התחייבות הגולש

1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:

1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.

2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד.